Povezane vesti

Koroman: Priveli me zbog pisanja o Terziću i Kokezi na društvenim mrežama

Koroman: Priveli me zbog pisanja o Terziću i Kokezi na društvenim mrežama

Radio 021 20.12.2020
Ognjena Koromana, bivšeg reprezentativca i fudbalera Crvene zvezde, policija je zadržala na graničnom prelazu Mali Zvornik kada je prešao granicu sa Srbijom. Koroman, naime, već neko vreme boravi u Republici Srpskoj, a u nedelju je došao do granice… »
Koroman za Nova.rs: Priveli me zbog Kokeze i Terzića

Koroman za Nova.rs: Priveli me zbog Kokeze i Terzića

Nova 20.12.2020
Bivši fudbaler Ognjen Koroman objasnio je ekskluzivno za portal Nova.rs zašto je priveden na informativni razgovor u Beograd u nedelju popodne. Koroman je otišao na granicu između Bosne i Hercegovine i Srbije da bi sačekao sina Jakova, ali je umesto… »
Ognjen Koroman za Nova.rs: Priveli su me zbog pisanja o Terziću i Kokezi

Ognjen Koroman za Nova.rs: Priveli su me zbog pisanja o Terziću i Kokezi

N1 Info 20.12.2020
Bivši fudbaler Ognjen Koroman objasnio je za portal Nova.rs zašto je priveden na informativni razgovor u Beograd u nedelju popodne. Koroman je otišao na granicu između Bosne i Hercegovine i Srbije da bi sačekao sina Jakova, ali je umesto toga… »
Koroman čekao sina, pa prebačen u policiju u Beograd

Koroman čekao sina, pa prebačen u policiju u Beograd

Nova 20.12.2020
Srpski fudbaler Ognjen Koroman odveden je u Beograd na informativni razgovor između 17 i 18 časova, javlja Srpska info. Koroman je pokušao da pređe granicu Bosne i Hercegovine i Srbije u nedelju kako bi dočekao sina Jakova, ali je tada zaustavljen i… »
Koroman priveden na informativni razgovor: Otišao da dočeka sina, pa završio u policiji

Koroman priveden na informativni razgovor: Otišao da dočeka sina, pa završio u policiji

Blic 20.12.2020
Nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Ognjen Koroman priveden je na informativni razgovor u Beograd. Bivši reprezentativc je prešao granicu između BiH i Srbije kako bi dočekao sina Jakova, ali je priveden u službene prostorije i nekoliko sati je čekao… »
Policija privela Ognjena Koromana

Policija privela Ognjena Koromana

Nova 20.12.2020
Ognjen Koroman, bivši reprezentativac i fudbaler Crvene zvezde, bio je neprijatno iznenađen kada je danas prešao granicu sa Srbijom, jer ga je policija zadržala na prelazu Mali Zvornik i još uvek ne može da nastavi putovanje. Koroman, naime, već… »

Vesti dana »