Povezane vesti
USVOJENE RELAKSIRANE MERE, ono što važi za ugostitelje je izazvalo najviše polemika u javnosti
InfoKG 21.12.2020
Vlada RS usvojila je relaksirane protivepidemijske mere koje je jutros predložio Krizni štab za suzbijanje zarazne bolesti COVID 19. Iako je još jutros rečeno da će mere biti usvojene i da na snagu stupaju odmah, mnogi građani i dalje su bili u… »
Krizni štab odlučio: Produženo radno vreme
Top press 21.12.2020
Nakon sednice Kriznog štaba odlučno je da se produži rad svih ugostiteljskih objekata, tržnih centara, prodavnica, kao i uslužnih delatnosti, prenose mediji. Radno vreme svih objekata biće produženo do 20 časova. Kafići i restorani će moći da… »
Nove mere važe od danas, ugostitelji do 20 sati
Bujanovačke 21.12.2020
Bujanovac, Beograd, 21. decembar 2020.-Kafići i restorani, kladionice i kazina kao i uslužne djelatnosti radiće od danas do 20 časova. Mere su oročene do petka i stupaju odmah na snagu, odlučio je Krizni štab. Epidemiolog Branislav Tiodorović… »
Vlada usvojila predloge Kriznog štaba: Ovo je novo radno vreme kafića, radnji, frizera, teretana...
Telegraf 21.12.2020
Nove mere stupaju na snagu danas 21. decembra i biće na snazi do petka. Vlada Republike Srbije na današnjoj sednici usvojila je najnovije preporuke Kriznog štaba za zaštitu zdravlja stanovništva od zarazne bolesti Covid-19. Radno vreme tržnih… »
Vesti dana »

Danas oblačno i toplo, uveče kiša i pljuskovi: Temperatura prava prolećna
Telegraf pre 2 satajoš 7 povezanih

Rubio danas putuje u Saudijsku Arabiju na razgovore sa ukrajinskim kolegom
Danas pre 11 satijoš 3 povezane

Sukobi u Bukureštu, nakon odluke nadležnih da se odbije kandidatura Kalina Đorđeskua
Telegraf pre 6 satijoš 4 povezane