Povezane vesti

LUNA Đogani prava trudnica: Promenljivo raspoloženje i uzburkane emocije!

LUNA Đogani prava trudnica: Promenljivo raspoloženje i uzburkane emocije!

Svet & Skandal 21.12.2020
Luna Đogani je trudna sa svojim vernikom Markom Miljkovićem, sa kojim je započela vezu pred kamerama rijalitija „Zadruga”, ali očigledno je da joj tokom trudnoće naviru svakojake „emocije”. To je sasvim normalno, i zato se kaže drugo stanje… »
I dalje misli na slobu: Zbog veze sa njim prošla golgotu, a sada je Luna šokirala priznanjem!

I dalje misli na slobu: Zbog veze sa njim prošla golgotu, a sada je Luna šokirala priznanjem!

Mondo 21.12.2020
Nakon Slobe sreću je pronašla kraj Marka, sa kojim čeka dete. Nakon Slobe sreću je pronašla kraj Marka, sa kojim čeka dete. Luna Đogani čeka prvo dete sa verenikom Markom Miljkovićem, ali njena veza iz Zadruge 1, sa tada oženjenim Slobodanom… »
"Dok se gledam, mislim kako sam ružna i debela": Luna Đogani šokirala: "Pomislim često na Slobu"

"Dok se gledam, mislim kako sam ružna i debela": Luna Đogani šokirala: "Pomislim često na Slobu"

Blic 21.12.2020
Luna Đogani otkrila je da li i danas ponekad pomisli na svog bivšeg dečka Slobu Radanovića sa kojim je započela vezu u "Zadruzi" dok je još bio u braku sa Kijom Kockar. Naime, par je uplovio u vezu na imanju u Šimanovcima 2017. godine, što je… »
Pomislim da sam ružna i debela, suze mi same krenu Luna otkrila da joj nije lako u trudnoći, pa priznala da često pomisli na…

Pomislim da sam ružna i debela, suze mi same krenu Luna otkrila da joj nije lako u trudnoći, pa priznala da često pomisli na…

Kurir 21.12.2020
Luna Đogani čeka prvo dete sa svojim verenikom Markom Miljkovićem sa kojim je započela vezu pred kamerama rijalitija "Zadruga". Ipak, njenu "rijaliti karijeru" obeležila je veza sa pevačem Slobom Radanovićem, u trenutku kada je bio u braku sa… »

Vesti dana »