Povezane vesti

Zvezda putuje u Rusiju, samo jedan zaražen

Zvezda putuje u Rusiju, samo jedan zaražen

Vesti online 22.12.2020
Košarkaši Crvene zvezde otputovaće večeras u Rusiju gde će sutra odigrati meč 16. kola Evrolige protiv Zenita, saopštio je klub sa Malog Kalemegdana. – KK Crvena zvezda obaveštava javnost da je nakon drugog testiranja i laboratorijskih analiza… »
Debakl košarkaša Zvezde protiv Zenita u Sankt Peterburgu

Debakl košarkaša Zvezde protiv Zenita u Sankt Peterburgu

Politika 22.12.2020
SANKT PETERBURG - Košarkaši Crvene zvezde izgubili su u Sankt Peterburgu od Zenita sa 98:69, u 16. kolu Evrolige u Sankt Peterburgu. Bez Džordana Lojda, pozitivnog na korona virus, izabranci Saše Obradovića odigrali su katastrofalnu utakmicu na… »
Obradović: Sramota me je

Obradović: Sramota me je

Mozzart sport 22.12.2020
"Medije ne treba da zanima to šta sam rekao igračima u svlačionici" Pukla je bruka u Sankt Peterburgu i eho ovakve igre i rezultata kakav ne priliči poslednjem šampionu Jadranske lige tek će se osetiti... Crvena zvezda je pretrpela najteži poraz… »
Obradović: Postiđen sam...

Obradović: Postiđen sam...

Sportski žurnal 22.12.2020
Saša Obradović, trener Crvene zvezde, održao je kratku konferenciju za medije nakon meča sa Zenitom. - Postiđen sam posle ove utakmice, načinom na koji smo izgubili. Ne pričam o odbrani, o kvalitetu. Zenit nas je od samog početka nadigrao. Naša… »
Obradović: Sramota… Ono što sam rekao ostaje u svlačionici

Obradović: Sramota… Ono što sam rekao ostaje u svlačionici

N1 Info 22.12.2020
Trener Crvene zvezde Saša Obradović bio je veoma razočaran posle poraza 98:69 od Zenita u Sankt Peterburgu, posle kojeg crveno-beli imaju skor 5-11 u Evroligi. „Lično mi je sramotan način na koji smo izgubili, odbrana nije ni postojala. Naša… »
Saša Obradović ljut kao ris! Nije za medije ono što je igračima izgovorio!

Saša Obradović ljut kao ris! Nije za medije ono što je igračima izgovorio!

Sportske.net 22.12.2020
Razočarao ga je njegov tim večeras. Crvena zvezda ne samo da nije uspela da ponovi partiju iz meča sa Valensijom u prošlom kolu, nego je pretrpela veoma ubedljiv poraz od Zenita u Sankt Petersburgu. Na kraju, 98:69 za domaćina je, posle svega… »
Zvezda na minus 29 u Sankt Peterburgu

Zvezda na minus 29 u Sankt Peterburgu

Sportski žurnal 22.12.2020
Crvena zvezda je u Sankt Peterburgu nastupila bez svog najboljeg igrača ove sezone Džordana Lojda, koji je pozitivan na korona virus. Zenit – Crvena zvezda 98:69 (30:12, 18:25, 21:17, 29:15) ZENIT: Rivers 23, Zakharov 3, Pangos 17 (5 as), Fridzon… »
Zvezda se zaledila u Rusiji: Debakl protiv Zenita, bivši igrači bez milosti prema crveno-belima!

Zvezda se zaledila u Rusiji: Debakl protiv Zenita, bivši igrači bez milosti prema crveno-belima!

Sportal blic 22.12.2020
Košarkaši doživeli su 11. poraz, ovog puta slavio je - 98:69 (30:12, 18:25, 21:17,29:15). Iako su se nadali da bi mogli da vežu dva trijumfa, nakon pobede nad Valensijom u prošlom kolu, crveno-beli su doživeli težak poraz u Rusiji. Izabranici Saše… »
Katastrofa zvezde u Rusiji: "Izrešetali" je njeni Amerikanci, potpuno je podbacila!

Katastrofa zvezde u Rusiji: "Izrešetali" je njeni Amerikanci, potpuno je podbacila!

Mondo 22.12.2020
Ekipa Saše Obradovića jedva čekala da se završi mučenje na parketu Zenita. Odigrali su jedan od najlošijih mečeva od kada se takmiče u Evroligi. Ekipa Saše Obradovića jedva čekala da se završi mučenje na parketu Zenita. Odigrali su jedan od… »
Debakl Zvezde u Sankt Peterburgu!

Debakl Zvezde u Sankt Peterburgu!

N1 Info 22.12.2020
Košarkaši Crvene zvezde izgubili su od Zenita u Sankt Peterburgu sa 98:69 i sada imaju skor 5-11 u Evroligi, dok je ruski tim na deset pobeda i šest poraza. Bez najboljeg strelca Džordana Lojda, koji je pozitivan na virus korona, Zvezda nije imala… »
Obradović: Postiđen sam…

Obradović: Postiđen sam…

Nova 22.12.2020
Saša Obradović, trener Crvene zvezde, održao je kratku konferenciju za medije nakon meča sa Zenitom. “Postiđen sam nakon ove utakmice. Ne pričam o odbrani, o kvalitetu. Zenit nas je od samog početka nadigrao. Naša reakcija nije bila dobra… »
Sramota je kako smo izgubili: Trener Zvezde o debaklu u Rusiji!

Sramota je kako smo izgubili: Trener Zvezde o debaklu u Rusiji!

Mondo 22.12.2020
"Šta sam rekao igračima u svlačionici?" "Šta sam rekao igračima u svlačionici?" Crvena zvezda je doživela žestok poraz na gostovanju Zenitu. U Sankt Peterburgu je potpuno podbacila i u završnici gubila razlikom većom od 30 poena. Posle takvog… »
Pengos počeo, rivers završio: Katastrofa Zvezde u Rusiji

Pengos počeo, rivers završio: Katastrofa Zvezde u Rusiji

Večernje novosti 22.12.2020
Košarkaši Crvene zvezde poraženi su ubedljivo od domaćeg Zenita u 16. kolu Evrolige 98:69. Rivers je bio najefikasniji igrač u pobedničkom timu sa 23 poena i indeksom 26, Kevin Pengos, koji je najveći krivac što je Zvezda zaostala u startu, ubacio… »
Bljesak kratko trajao, Zvezdin debakl u Rusiji!

Bljesak kratko trajao, Zvezdin debakl u Rusiji!

Sportske.net 22.12.2020
Izuzev nekoliko minuta krajem prvog i početkom drugog poluvremena, Zvezda je večeras bila potpuno nemoćna u Sankt Petersburgu. U meču 16. kola Evrolige, košarkaši Crvene zvezde ubedljivo su večeras poraženi od Zenita rezultatom 98:69. Ovo je… »
(UŽIVO) Zvezda u Rusiji traži novu pobedu i otvara 16. kolo Evrolige

(UŽIVO) Zvezda u Rusiji traži novu pobedu i otvara 16. kolo Evrolige

Vesti online 22.12.2020
Košarkaši Crvene zvezde gostuju Zenitu u Sankt Peterburgu od 18:00sati u meču 16. kola Evrolige. Zvezda je u prošlom kolu protiv Valensije prekinula niz od pet uzastopnih poraza pa je meč sa ruskim timom prilika da se košarkaši Sše Obradovića… »
Obradović i Lazić: Da ostavimo probleme po strani

Obradović i Lazić: Da ostavimo probleme po strani

Vesti online 22.12.2020
Trener košarkaša Crvene zvezde Saša Obradović izjavio je ekipa mora da zaboravi sve probleme i da danas protiv Zenita mora da odigra disciplinovano ako želi dobar rezultat. Meč 16. kola Evrolige između Zenika i Zvezde igra se danas od 18 sati u… »
Bez Lojda, debituje Kolom

Bez Lojda, debituje Kolom

Danas 21.12.2020
Uprkos pojavi korona virusa u ekipi, košarkaši Crvene zvezde otputovali u Rusiju Bilo je jasno još u nedelju na jutarnjem treningu da se virus korona uvukao i u redove Crvene zvezde. Džordan Lojd se nije pojavio na okupljanju, što je alarmiralo sve u… »
Lazić i drugovi na megdanu bivšim saigračima: Korona opteretila Zvezdu, ali Obradović hoće čeličnu disciplinu

Lazić i drugovi na megdanu bivšim saigračima: Korona opteretila Zvezdu, ali Obradović hoće čeličnu disciplinu

Sportal blic 21.12.2020
Košarkaši su , otputovali u Rusiju na megdan u 16. kolu . Taj meč je na programu u utorak 22. decembra u 18 sati. , a klub je od nedelje bio u stalnom kontaktu sa Evroligom i medicinskim službama ovog takmičenja. Lojd je još u nedelju bio pozitivan… »
Obradović pred Zenit: Uz sve što se događalo, možemo da odigramo dobro

Obradović pred Zenit: Uz sve što se događalo, možemo da odigramo dobro

Večernje novosti 21.12.2020
TRENER košarkaša Crvene zvezde Saša Obradović rekao je danas da veruje da njegova ekipa, uz sve što se događalo prethodnih dana, može da odigra dobru utakmicu protiv Zenita. Zvezda je ranije danas saopštila da je nakon ponovljenih testiranja na… »

Vesti dana »