Povezane vesti

"Kap koja je prelila čašu" - ostavka Cvejića u REM-u posle izbora Olivere Zekić

"Kap koja je prelila čašu" - ostavka Cvejića u REM-u posle izbora Olivere Zekić

N1 Info 22.12.2020
Slobodan Cvejić podneo je ostavku na mesto člana Saveta Regulatornog tela za elektronske medije i to zbog, kako je za N1 objasnio, načina na koji je Olivera Zekić izabrana za predsednicu Saveta REM-a. Zekić poručuje - nije urađeno ništa protiv… »
Cvejić: Podneo sam ostavku u REM-u zbog kršenja demokratskih principa, Zekić: Sve je po proceduri

Cvejić: Podneo sam ostavku u REM-u zbog kršenja demokratskih principa, Zekić: Sve je po proceduri

RTS 22.12.2020
Profesor Slobodan Cvejić sa katedre za sociologiju Filozofskog fakulteta Beogradskog Univerziteta koji je podneo ostavku u savetu REM-a kaže za RTS da je to učinio zbog "brutalnog kršenje demokratskih procedura u savetu REM-a i već treće sednice… »
Gde je Olja Zekić dok Kristijan objašnjava kako se ubija

Gde je Olja Zekić dok Kristijan objašnjava kako se ubija

Nova 22.12.2020
Predsednica Saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) Olivera Zekić izjavila je danas da REM nije ništa uradio protiv zakona niti demokratskih principa kada je izabrao nju za predsednicu Saveta. Zekić je za N1 rekla da je ostavka člana… »
Cvejić: Prekršene procedure u REM; Zekić: Insinuacije, lično...

Cvejić: Prekršene procedure u REM; Zekić: Insinuacije, lično...

RTV 22.12.2020
BEOGRAD - Slobodan Cvejić podneo je ostavku na funkciju člana saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) zbog, kako navodi, načina na koji je Olivera Zekić izabrana za predsednicu REM-a, dok Zekić odgovara da su to "insinuacije" i ističe… »
Slobodan Cvejić napušta REM

Slobodan Cvejić napušta REM

Danas 22.12.2020
Slobodan Cvejić izjavio je danas da je podneo ostavku na mesto člana Saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) zbog načina na koji je Olivera Zekić izabrana za predsednicu Saveta REM, odnosno kršenja demokratskih procedura u Savetu… »
Skupština slobodne Srbije: Ostavka Cvejića – moralan i očekivan čin

Skupština slobodne Srbije: Ostavka Cvejića – moralan i očekivan čin

Danas 22.12.2020
Skupština slobodne Srbije saopštila je da je ostavka profesora Filozofskog fakulteta u Beogradu Slobodana Cvejića na mesto člana Saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) predstavlja moralan i očekivan čin, koji pokazuje da sa… »
Zekić: Ništa protiv demokratskih principa REM nije uradio kad me je izabrao

Zekić: Ništa protiv demokratskih principa REM nije uradio kad me je izabrao

Beta 22.12.2020
Predsednica Saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) Olivera Zekić izjavila je danas da REM nije ništa uradio protiv zakona niti demokratskih principa kada je izabrao nju za predsednicu Saveta. Zekić je za N1 rekla da je ostavka člana… »
Zekić: Moj izbor u REM nije kršenje demokratskih prinicipa

Zekić: Moj izbor u REM nije kršenje demokratskih prinicipa

Nova 22.12.2020
Predsednica Saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) Olivera Zekić izjavila je danas da REM nije ništa uradio protiv zakona niti demokratskih principa kada je izabrao nju za predsednicu Saveta. Zekić je za N1 rekla da je ostavka člana… »
Kako je Olja Zekić na prepad došla na čelo Saveta REM

Kako je Olja Zekić na prepad došla na čelo Saveta REM

Nova 22.12.2020
Slobodan Cvejić potvrdio je za Nova.rs da je podneo ostavku na funkciju člana Saveta REM-a. On kaže da je razlog za odlazak iz tog tela kršenje osnovnih demokratskih procedura i ovlašćenja od strane predsedavjućeg Gorana Petrovića i to zbog… »
SSP: Izbor Zekićke i ostavka Cvejića dokaz da nema slobode medija

SSP: Izbor Zekićke i ostavka Cvejića dokaz da nema slobode medija

Danas 22.12.2020
Povodom izbora Olivere Zekić za članicu Saveta REM-a i predsednicu tog tela, a potom i ostavke člana Saveta Slobodana Cvejića, predsedništvo Stranke slobode i pravde (SSP) reagovalo je u današnjem saopštenju izjavom da je to dokaz da sloboda medija… »
Cvejić: Podneo sam ostavku u REM-u zbog kršenja demokratskih načela u izboru predsednice

Cvejić: Podneo sam ostavku u REM-u zbog kršenja demokratskih načela u izboru predsednice

Beta 22.12.2020
Dosadašnji član Saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) Slobodan Cvejić podneo je danas Skupštini Srbije ostavku na to mesto zbog, kako je naveo u izjavi, kršenja osnovnih demokratskih načela prilikom izbora predsednice Saveta REM… »
Slobodan Cvejić podneo ostavku u REM-u: Brutalno kršenje demokratskih procedura

Slobodan Cvejić podneo ostavku u REM-u: Brutalno kršenje demokratskih procedura

N1 Info 22.12.2020
Slobodan Cvejić podneo je ostavku na mesto člana Saveta REM-a, potvrđeno je za N1. Cvejić je ostavku na to mesto podneo dan nakon što je za predsednicu Saveta izabrana Olivera Zekić. Izvor: N1 Cvejić je za N1 rekao da je ostavku podneo upravo zbog… »
Zekić: Nadam se da se iza ostavke Cvejića ne kriju politički razlozi

Zekić: Nadam se da se iza ostavke Cvejića ne kriju politički razlozi

Danas 22.12.2020
Predsednica Saveta Regulatornog tela za elektronske medije (REM) Olivera Zekić izjavila je danas, povodom ostavke člana REM Slobodana Cvejića zbog načina na koji je Zekić izabrana za predsednicu tog tela, da REM tom prilikom nije uradio ništa protiv… »
Slobodan Cvejić podneo ostavku u Savetu REM

Slobodan Cvejić podneo ostavku u Savetu REM

Nova 22.12.2020
Slobodan Cvejić podneo je ostavku na mesto člana Saveta REM-a, potvrđeno je za N1. Kako podseća N1, Cvejić je ostavku na to mesto podneo dan nakon što je za predsednicu Saveta izabrana Olivera Zekić.… »

Vesti dana »