Povezane vesti

Decu spasavali iz zapaljenih baraka kod Pančevačkog mosta

Decu spasavali iz zapaljenih baraka kod Pančevačkog mosta

N1 Info 22.12.2020
U romskom naselju nadomak Pančevačkog mosta danas popodne izbio je požar, koji je za kratko vreme bukvalno prgutao tri barake, a zahvaljući pukoj sreći u vatrenoj stihiji nije niko stradao, iako je u jednom objektu živelo čak šestoro dece, od… »
Otkriven uzrok velikog požara u Beogradu: Dramatično svedočenje vlasnika kuće - "Sestra (6) mi se ukopala od straha"!

Otkriven uzrok velikog požara u Beogradu: Dramatično svedočenje vlasnika kuće - "Sestra (6) mi se ukopala od straha"!

Mondo 22.12.2020
Nedaleko od Pančevačkog mosta u Beogradu, danas kasno popodne je izbio požar u kojem je uništeno nekoliko kuća. Nedaleko od Pančevačkog mosta u Beogradu, danas kasno popodne je izbio požar u kojem je uništeno nekoliko kuća Vatrena stihija je… »
Ovom mladiću je požar kod pančevačkog mosta odneo kuću: Sestra se ukopala od straha! Sve se odigralo u deliću sekunde…

Ovom mladiću je požar kod pančevačkog mosta odneo kuću: Sestra se ukopala od straha! Sve se odigralo u deliću sekunde…

Kurir 22.12.2020
"U kući smo bili moja majka, supruga, šestogodišnja sestra i moje dete koje ima svega šest meseci. Dim je počeo da kula, ali dok smo shvatili šta se dešava, već je buknuo plamen. Sve se odigralo u deliću sekunde", ovako priča mladić u čijoj je… »
U požaru kod Pančevačkog mosta izgorele tri barake

U požaru kod Pančevačkog mosta izgorele tri barake

Radio 021 22.12.2020
Nekoliko baraka uništeno je danas popodne oko 16.30 časova u požaru koji je izbio u Ulici Vuka Vrčevića u blizini Pančevačkog mosta. Prema prvim i nepotvrđenim informacijama do požara je došlo u jednoj od baraka, koji se zatim brzo proširio i… »
Veliki požar kod Pančevačkog mosta: Buktinja progutala 3 kuće

Veliki požar kod Pančevačkog mosta: Buktinja progutala 3 kuće

Mondo 22.12.2020
U Ulici Vuka Vrčevića, nedaleko od Pančevačkog mosta u Beogradu, danas oko 16.30 izbio je požar u kojem je uništeno nekoliko kuća. U Ulici Vuka Vrčevića, nedaleko od Pančevačkog mosta u Beogradu, danas oko 16.30 izbio je požar u kojem je… »
Drama kod Pančevca: Decu spasavali iz zapaljenih baraka

Drama kod Pančevca: Decu spasavali iz zapaljenih baraka

Nova 22.12.2020
U romskom naselju nadomak Pančevačkog mosta danas popodne izbio je požar, koji je za kratko vreme bukvalno prgutao tri barake, a zahvaljući pukoj sreći u vatrenoj stihiji nije niko stradao, iako je u jednom objektu živelo čak šestoro dece, od… »
Izgorele tri barake kod Pančevačkog mosta

Izgorele tri barake kod Pančevačkog mosta

Nova 22.12.2020
Nekoliko baraka uništeno je danas popodne oko 16.30 časova u požaru koji je izbio u Ulici Vuka Vrčevića u blizini Pančevačkog mosta. Prema prvim i nepotvrđenim informacijama do požara je došlo u jednoj od baraka, koji se zatim brzo proširio i… »

Vesti dana »