Povezane vesti

Haos u zadruzi - Kristijan gađao Miljanu celom tortom: O njenoj reakciji bruje svi! Ovo niko nije očekivao! (video)

Haos u zadruzi - Kristijan gađao Miljanu celom tortom: O njenoj reakciji bruje svi! Ovo niko nije očekivao! (video)

Mondo 22.12.2020
Ukućani ostali u šoku, Kristijan se smejao, a Miljana iznenadila reakcijom. Ukućani ostali u šoku, Kristijan se smejao, a Miljana iznenadila reakcijom. Učesnici Zadruge danas su imali priliku da se osvete jedni drugima, lepeći jedni drugima šlag na… »
Skandalozno ponašanje - Miljana nasrnula na mariju Kulić: Zadrugari skočili na nju - "ološu, to ti je majka"! (video)

Skandalozno ponašanje - Miljana nasrnula na mariju Kulić: Zadrugari skočili na nju - "ološu, to ti je majka"! (video)

Mondo 22.12.2020
Učesnici Zadruge i obezbeđenje sklanjalo Miljanu od majke. Učesnici Zadruge i obezbeđenje sklanjalo Miljanu od majke. Učesnici Zadruge danas su imali priliku da se osvete jedni drugima, lepeći jedni drugima šlag na lice, a nakon "igre" Miljana… »
Neca krenuo sa tanjirom punim šlaga, Bora mu razvezao šamarčinu preko usta, uletelo obezbeđenje vrisci odzvanjali…

Neca krenuo sa tanjirom punim šlaga, Bora mu razvezao šamarčinu preko usta, uletelo obezbeđenje vrisci odzvanjali…

Alo 22.12.2020
Haos... Zadrugari danas imaju priliku da se osvete jedni drugima, pomoću specijalnog zadatka, lepeći jedni drugima šlag po faci. Prvo je izbio haos između Kristijana Golubovića i Miljane, Kulićeva se nije tu zaustavila pa se obračunala i sa Tomom… »
Neca isplanirao osvetu Bori, ali onda je došlo do potpunog preokreta, obezbeđenje odmah reagovalo! (foto)

Neca isplanirao osvetu Bori, ali onda je došlo do potpunog preokreta, obezbeđenje odmah reagovalo! (foto)

Alo 22.12.2020
Skandal! Danas su se zadrugari "častili" tanjirima šlaga, a onda je došao red i na Necu da pokloni svoje tanjire. - Osoba kojoj sam mnogo verovao, ona me izdala, ja sam joj verovao - rekao je Neca i zalepio šlag Ivani Marinković. Neca je želeo da… »
Obezbeđenje imalo pune ruke posla u Beloj kući, letela je torta i tanjiri puni šlaga (foto)

Obezbeđenje imalo pune ruke posla u Beloj kući, letela je torta i tanjiri puni šlaga (foto)

Alo 22.12.2020
Ovo niko nije očekivao. Zadrugari danas imaju priliku da se osvete jedni drugima, tako što biraju osobu kojoj će nalepiti šlag po faci. - Moja je k*rva tvoja devojka. Proziva u radiju, posle dolazi i priča sa mnom najnormalnije - rekao je Čorba dok… »

Vesti dana »