Povezane vesti

Dr Delić odgovorio Konu: Rekao sam svoje i spasao dušu

Dr Delić odgovorio Konu: Rekao sam svoje i spasao dušu

Nova 23.12.2020
"Oni koji je trebalo da čuju moju poruku, to su pogrešno razumeli. Ja sam progovorio u najboljoj nameri, u interesu bolesnika i lekara koji takođe u ovom trenutku stradaju", tako infektolog i nekadašnji direktor Infektivne klinike Dragan Delić… »
Kon: Ideja o napuštanju Kriznog štaba nije opcija

Kon: Ideja o napuštanju Kriznog štaba nije opcija

IndeksOnline 23.12.2020
BEOGRAD – Epidemiolog i član Kriznog štaba Predrag Kon izjavio je danas da nosi odgovornost za sve što radi i da je Hipokratova zakletva iznad svega. “To pokazujem na svakom koraku. Ideja o napuštanju K Š nije opcija”, napisao je Kon na… »
Kon opet reagovao na Fejsbuku: Prvo odbrusio kolegi, a onda progovorio o napuštanju Kriznog štaba!

Kon opet reagovao na Fejsbuku: Prvo odbrusio kolegi, a onda progovorio o napuštanju Kriznog štaba!

Mondo 23.12.2020
Epidemiolog i član Kriznog štaba Predrag Kon oglasio se danas na Fejsbuku još jednom. Epidemiolog i član Kriznog štaba Predrag Kon oglasio se danas na Fejsbuku još jednom. Kon je izjavio da nosi odgovornost za sve što radi i da je Hipokratova… »
Kon: Hipokratova zakletva mi je iznad svega

Kon: Hipokratova zakletva mi je iznad svega

N1 Info 23.12.2020
Epidemiolog Predrag Kon izjavio je da nosi odgovornost za sve što radi i dodao da je njemu Hipokratova zakletva iznad svega. "To pokazujem na svakom koraku. Ideja o napuštanju Kriznog štaba nije opcija. Od početka postoji samo jedan stav. Neprijatelj… »
Dr Kon se ponovo oglasio na Fejsbuku: Žestoko odbrusio kolegi zbog prozivki oko novih mera!

Dr Kon se ponovo oglasio na Fejsbuku: Žestoko odbrusio kolegi zbog prozivki oko novih mera!

Mondo 23.12.2020
Epidemiolog Predrag Kon objavio je danas novu poruku na svom Fejsbuku i poručio da je Hipokratova zekletva neprekidno ispred svega. Epidemiolog Predrag Kon objavio je danas novu poruku na svom Fejsbuku i poručio da je Hipokratova zekletva neprekidno… »
Kon ponovo besni na Fejsbuku zbog profesora Delića

Kon ponovo besni na Fejsbuku zbog profesora Delića

Nova 23.12.2020
Epidemiolog i član Kriznog štaba dr Predrag Kon obratio se jutros na Fejsbuku povodom navodnih kompromisa i tom prlikom pomenuo profesora Dragana Delića. Objavu doktora Kona prenosimo u celosti. Svako onaj koji me upozorava na Hipokratovu zakletvu zbog… »
"Svako ko me upozorava na: Hipokrata..." Oglasio se dr Kon: Popuštanje mera nije podržao niko od lekara iz Kriznog štaba

"Svako ko me upozorava na: Hipokrata..." Oglasio se dr Kon: Popuštanje mera nije podržao niko od lekara iz Kriznog štaba

Blic 23.12.2020
Član Kriznog štaba Vlade za borbu protiv korona virusa dr Predrag Kon istakao je danas da niko od lekara koji su članovi ovoga tela nije podržao popuštanje epidemioloških mera, i naglasio da su "posebno oštru granicu" postavili kada su u pitanju… »
Doktor Kon: Svako ko me upozorava na Hipokrata nek se preispita

Doktor Kon: Svako ko me upozorava na Hipokrata nek se preispita

Kurir 23.12.2020
Epidemiolog i član Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa Predrag Kon izjavio je da svako onaj koji ga upozorava na Hipokratovu zakletvu zbog rada u Kriznom štabu i nekih navodno prihvaćenih kompromisa treba da se duboko preispita, makar to bio i… »
Dr Kon: Svako ko me upozorava na Hipokratovu zakletvu, neka se duboko preispita

Dr Kon: Svako ko me upozorava na Hipokratovu zakletvu, neka se duboko preispita

Telegraf 23.12.2020
Predrag Kon je u nekoliko navrata nakon relaksacije mera isticao da medicinski deo kriznog štaba nije bio za to, i da su bili uzdržani prilikom izjašnjavaja o ovoj odluci. Epidemiolog Predrag Kon, član Kriznog štaba za borbu protiv korona virusa… »

Vesti dana »