Povezane vesti

Hajduk Veljkova ulica i deo Popovice bez vode zbog radova

Hajduk Veljkova ulica i deo Popovice bez vode zbog radova

Radio 021 23.12.2020
Hajduk Veljkova ulica danas, 24. decembra, neće imati vode zbog radova, dok je isključenje vode moguće i u delu Popovice. NOVI SAD Hajduk Veljkova ulica bez vode će biti od 8 do 13 časova. Cisterna sa pijaćom vodom će biti postavljena u krugu… »
Deo Kamenici i Petrovaradina bez vode zbog havarije

Deo Kamenici i Petrovaradina bez vode zbog havarije

Dnevnik 23.12.2020
NOVI SAD: Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će do 14 sati biti Slavujeva ulica, kao i okolne ulice. Takođe zbog havarije, slavine će biti suve do 11 sati u naseljima Zanoš i Puckaroš u Petrovaradinu. Kako navode u JKP Vodovod i kanalizacija… »
U četvrtak moguć nestanak vode za piće u delu Popovice

U četvrtak moguć nestanak vode za piće u delu Popovice

Moj Novi Sad 23.12.2020
U četvrtak, 24. decembra, postojaće mogućnost da potrošači gornjeg dela naselja Popovica od 9 do 12 sati ostanu bez vode za piće. Razlog su planirani radovi na održavanju pumpne stanice na Popovici, saopšteno je iz JKP "Vodovod i kanalizacija".… »
Sutra bez vode potrošači gornjeg dela Popovice zbog radova

Sutra bez vode potrošači gornjeg dela Popovice zbog radova

Dnevnik 23.12.2020
Iz JKP „Vodovod i kanalizacija“ obaveštavaju da će potrošači na Popovici sutra neće imati vode. Zbog planiranih radova na održavanju pumpne stanice na Popovici postoji mogućnost da potrošači gornjeg dela naselja od 9.00 do 12 sati ostanu bez… »
Kisač, Stepanovićevo i delovi Petrovaradina i Sremske Kamenice bez vode

Kisač, Stepanovićevo i delovi Petrovaradina i Sremske Kamenice bez vode

Radio 021 23.12.2020
Delovi Petrovaradina, Sremske Kamenice, kao i cela naselja Kisač i Stepanovićevo nemaju vode zbog radova EPS-a i havarije. PETROVARADIN Naselja Zanoš i Puckaroš bez vode će biti do 11 časova. KISAČ, STEPANOVIĆEVO Ova naselja zbog radova EPS-a bez… »
Deo Sremske Kamenice bez vode zbog havarije

Deo Sremske Kamenice bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 23.12.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 14 sati biti Slavujeva i okolne ulice u Sremskoj Kamenici. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Hajduk Veljkova ulica u četvrtak pet sati bez vode

Hajduk Veljkova ulica u četvrtak pet sati bez vode

Moj Novi Sad 23.12.2020
Zbog planiranih radova na vodovodnoj mreži, bez vode će u četvrtak, 24. decembra, od 8 do 13 sati biti Hajduk Veljkova ulica u Novom Sadu. Cisterna sa pijaćom vodom će biti postavljena u krugu Kliničkog centra Vojvodine, a iz "Vodovoda" napominju da… »
Zanoš i Puckaroš bez vode zbog havarije

Zanoš i Puckaroš bez vode zbog havarije

Moj Novi Sad 23.12.2020
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 11 sati biti naselja Zanoš i Puckaroš. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »

Vesti dana »