Povezane vesti

Pešić se obratio Drapiću: Gospodine, nisam uzvratio uvrede

Pešić se obratio Drapiću: Gospodine, nisam uzvratio uvrede

Nova 23.12.2020
Dva Srbina su vest kola u izraelskom prvenstvu, ali ne po dobrom. Aleksandar Pešić koji se našao na meti uvreda Slobodana Drapića se sada, kako sam navodi, poslednji put oglašava u vezi sa ovim incidentom. Najpre su izraelski mediji objavili da je… »
Pojavio se snimak psovanja srpske majke: Pogledajte srpsku bruku o kojoj bruji ceo region!

Pojavio se snimak psovanja srpske majke: Pogledajte srpsku bruku o kojoj bruji ceo region!

Mondo 23.12.2020
Pogledajte i poslušajte sami... Pogledajte i poslušajte sami... Veoma ružna scena u Izraelu, a u glavnim ulogama Srbi! Srpski napadač Aleksandar Pešić doživeo je neprijatnost na meču Beitara i Makabija pošto se požalio da mu je Slobodan Drapić… »
Pojavio se snimak psovanja sprske majke Aleksandru Pešiću: Pogledajte kako je izgledao skandal o kome bruji cela zemlja…

Pojavio se snimak psovanja sprske majke Aleksandru Pešiću: Pogledajte kako je izgledao skandal o kome bruji cela zemlja…

Večernje novosti 23.12.2020
SNIMAKL skandala na kome trener Beitara iz Jerusalima, Slobodan Drapić psuje srpsku majku fudbaleru Makabija iz Tel Aviva, Aleksandru Pešiću. Nekadašnji igrač Crvene zvezde je ušao u konflikt sa strategom tima iz Jerusalima. Ovaj nije birao reči… »
Oglasio se trener koji je srbinu vređao srpsku majku: "Rekli smo neke stvari jedan drugom..."

Oglasio se trener koji je srbinu vređao srpsku majku: "Rekli smo neke stvari jedan drugom..."

Mondo 23.12.2020
Evo šta kaže Novosađanin posle sukoba sa bivšim napadačem Zvezde. Evo šta kaže Novosađanin posle sukoba sa bivšim napadačem Zvezde. Fudbalski skandal potresao je Izrael, a u centru pažnje bila su dvojica Srba. Nekadašnji napadač Crvene zvezde… »
Srbi u centru skandala u Izraelu! Novosađanin Nišliji psovao srpsku majku - bivši napadač Zvezde šokiran postupkom…

Srbi u centru skandala u Izraelu! Novosađanin Nišliji psovao srpsku majku - bivši napadač Zvezde šokiran postupkom…

Sportal blic 23.12.2020
Ružne scene odigrale su se na fudbalskoj utakmici u Izraelu, i to verovatno ne bi bilo nešto o čemu se ovde polemiše da se u centru pažnje nisu našli Srbi, te ovaj incident ima odjek i u našoj zemlji. Razlog za nešto tako je veoma jednostavan… »
Potresna ispovest Šilje Pešića: Srbin mi psovao srpsku majku

Potresna ispovest Šilje Pešića: Srbin mi psovao srpsku majku

Mozzart sport 23.12.2020
„Znam da se dešavaju konflikti tokom utakmice i razumeo bih da mi je rekao da sam kreten ili idiot, ali to što je uradio trener Beitara mi je neshvatljivo“, priča bivši napadač Zvezde posle žestokog sukoba sa Slobodanom Drapićem. Posle azijske… »
Potresna ispovest Aleksandra pešića: Srbin mi psovao srpsku majku! To što je on meni rekao...

Potresna ispovest Aleksandra pešića: Srbin mi psovao srpsku majku! To što je on meni rekao...

Večernje novosti 23.12.2020
Posle azijske kiše, izazvane velikim problemima u Saudijskoj Arabiji i blage rehabilitacije u Južnoj Koreji, Aleksandar Pešić je pronašao novo sunce karijere u Tel Avivu. Još popularni Šilja nema brojke iz beogradskih dana, kada je na svim… »

Vesti dana »