Повезане вести

ВКК „Васа Стајић“ најоштрије осуђује нападе на Маринику Тепић

ВКК „Васа Стајић“ најоштрије осуђује нападе на Маринику Тепић

Данас 23.12.2020
Војвођански културни клуб „Васа Стајић“ саопстио је да најоштрије осуђује нападе на потпредседницу Странке слободе и правде Маринику Тепић и захтева од надлежних државних органа да почну да раде свој посао и под хитно… »
Тепић о претњама: Нема чекића којим могу да ме застраше

Тепић о претњама: Нема чекића којим могу да ме застраше

Н1 Инфо 23.12.2020
"Живимо у атмосфери где застрашују све слободоумне људе. У малим срединама људи због тога губе посао, егзистенцију, а ја сам им мета због тога што не дам камарили да се извуче, да се све то заборави, да се олако пређе преко… »
Тепић о претњама: Нема чекића којим могу да ме застраше

Тепић о претњама: Нема чекића којим могу да ме застраше

Нова 23.12.2020
"Живимо у атмосфери где застрашују све слободоумне људе. У малим срединама људи због тога губе посао, егзистенцију, а ја сам им мета због тога што не дам камарили да се извуче, да се све то заборави, да се олако пређе преко… »
Страшне поруке: Мариники Тепић прете "чекићем у главу"

Страшне поруке: Мариники Тепић прете "чекићем у главу"

Блиц 23.12.2020
За сада непозната особа упутила је скандалозне претње потпредседници Странке слободе и правде (ССП) Мариники Тепић у којима наводи да треба да добије "чекић у главу". Графит са таквим натписом освануо је на огради болнице… »
ССП: Графити са претњама Мариники Тепић су наставак кампање мржње

ССП: Графити са претњама Мариники Тепић су наставак кампање мржње

Данас 23.12.2020
Странка слободе и правде (ССП) саопштила је данас да су поруке на огради код београдске болнице „Драгиша Мишовић“ које су упућене потпредседници те странке Мариники Тепић, „наставак кампање мржње према сваком ко се… »
Претње смрћу Мариники Тепић "чекићем у главу" на огради болнице Драгиша Мишовић

Претње смрћу Мариники Тепић "чекићем у главу" на огради болнице Драгиша Мишовић

Н1 Инфо 23.12.2020
Поруке на огради код болнице Драгиша Мишовић којим се позива на убиство Маринике Тепић, потпредседнице Странке слободе и правде (ССП) јесу само наставак кампање мржње према сваком ко се усуди да критикује овај нестручни… »
Мариники прете да ће добити “чекић у главу”

Мариники прете да ће добити “чекић у главу”

Нова 23.12.2020
Потпредседници Странке слободе и правде Мариники Тепић, непозната особа упутила је претње у којој истиче да је потребно да добије "чекић у главу", уз паролу "живео Вучић". Како наводе корисници друштвене мреже Твитер… »

Вести дана »