Povezane vesti

On je bio pijan, a ja trudna! Prala sam mu noge: Nakon žestokog sukoba, Nadežda iznela detalje veze sa Tomom

On je bio pijan, a ja trudna! Prala sam mu noge: Nakon žestokog sukoba, Nadežda iznela detalje veze sa Tomom

Mondo 23.12.2020
Iznela sve o čemu je do sada ćutala. Iznela sve o čemu je do sada ćutala. Nakon još jednog žestokg sukoba u Zadruzi između Nadežde Biljić i Tome Panić, u kom je moralo da reaguje i obezbeđenje kako bi smirilo situaciju, usledila je nova… »
Nadežda žestoko napala Tomu: Obezbeđenje reagovalo momentalno! (foto/video)

Nadežda žestoko napala Tomu: Obezbeđenje reagovalo momentalno! (foto/video)

Alo 23.12.2020
Karambol... U emisiji Radio Amnezija danas je gostovao Toma Panić, nakon čega je usledio haos sa njegovom partnerkom Nadežda i Toma Nadežda i Toma Nadežda je plakala i napala Tomu u studiju gde je gostovao. Panić se prvo pravdao: - Ja ne želim da… »
On je bio pijan, a ja trudna! Nadežda i Toma u žestokom klinču: Ja sam mu prala noge, nije mogao da se savije od kilaže…

On je bio pijan, a ja trudna! Nadežda i Toma u žestokom klinču: Ja sam mu prala noge, nije mogao da se savije od kilaže…

Kurir 23.12.2020
Bora Santana je najavio svog narednog gosta, a to je Toma Panić koji je sve vreme slušao šta su Nadežda Biljić i Paula Hublin rekla jedna drugoj povodom prevare koju su počinili Panić i Nadežda. - Ja ne želim da se svađam, krvim i ostalo. Takav… »
Nadežda Biljić otkrila da li će oprostiti Tomi Paniću javnu prevaru (VIDEO)

Nadežda Biljić otkrila da li će oprostiti Tomi Paniću javnu prevaru (VIDEO)

Vesti online 23.12.2020
Tokom emisije „Radio Amnezija“ Bora Santana najavio je teme koje će prečešljati tokom današnje emisije. On je pomenuo sinoćnu žurku, ali i dešavanja tokom cele nedelje kao što je ulazak Nadežde Biljić koji je izazvao burne svađe sa njenim… »

Vesti dana »