Povezane vesti

Fotografije koje su raznežile Srbiju: Mališani iz Novog Sada poslali posebnu poruku zdravstvenim radnicima (foto)

Fotografije koje su raznežile Srbiju: Mališani iz Novog Sada poslali posebnu poruku zdravstvenim radnicima (foto)

Srbija danas 24.12.2020
Mališani iz Novog Sada obradovali su zdravstvene radnike. Mališani u vrtićima "Radosnog detinjstva" osmislili su emotivne čestitke za medicinske sestre i doktore u crvenim kovid zonama, koji se bez predaha svakodnevno bore za svaki život ugrožen… »
Podrška lekarima i medicinskim sestrama od najmlađih - emotivne čestitke za predstojeće praznike

Podrška lekarima i medicinskim sestrama od najmlađih - emotivne čestitke za predstojeće praznike

RTV 24.12.2020
NOVI SAD - Naši mališani u vrtićima "Radosnog detinjstva" osmislili su ove emotivne čestitke za medicinske sestre i doktore u crvenim kovid zonama, koji se bez predaha svakodnevno bore za svaki život ugrožen ovim virusom. Siguran sam da će im naša… »
Vučević: Od mališana možemo mnogo da naučimo

Vučević: Od mališana možemo mnogo da naučimo

Dnevnik 24.12.2020
Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević objavio je na svom Instagram nalogu čestitke koje su deca u novosadskim vrtićima uputila medicinskim radnicima u kovid ambulantamai bolnicama. „Naši mališani u vrtićima "Radosnog detinjstva" osmislili su… »
Vučević: Siguran sam da će im naša deca svojim plemenitim potezom ulepšati predstojeće praznike

Vučević: Siguran sam da će im naša deca svojim plemenitim potezom ulepšati predstojeće praznike

Kurir 24.12.2020
Mališani u vrtićima "Radosnog detinjstva" osmislili su emotivne čestitke za medicinske sestre i doktore u crvenim kovid zonama, koji se bez predaha svakodnevno bore za svaki život ugrožen ovim virusom, objavio je na svom Instagram profilu… »

Vesti dana »