Povezane vesti

"Živ sam, šta više da tražim od: 2020?!" Siniša Mihajlović progovorio o ludoj godini punoj strašnih bitaka

"Živ sam, šta više da tražim od: 2020?!" Siniša Mihajlović progovorio o ludoj godini punoj strašnih bitaka

Sportal blic 24.12.2020
Siniša Mihajlović je mogao da "dane dušom" posle poslednjeg takmičarskog meča njegove Bolonje u 2020. Gubila je njegova ekipa od Atalante sa sa 2:0, , pa je srpski trener pred kratku takmičarsku pauzu došao u priliku da malo odahne. A o godini koju… »
Mihajlović: Živ sam, nisam mogao više da tražim od 2020.

Mihajlović: Živ sam, nisam mogao više da tražim od 2020.

Dnevnik 24.12.2020
BOLONjA: Živ sam, na ličnom planu nisam mogao više da tražim od 2020. godine, izjavio je srpski fudbalski trener Siniša Mihajlović. On je u godini na izmaku uspeo da se oporavi od leukemije, "preležao" je i korona virus i vratio se na posao u… »
Miha o 2020: Preživeo sam, šta više da tražim?

Miha o 2020: Preživeo sam, šta više da tražim?

Nova 24.12.2020
Siniša Mihajlović je na efektan način sumirao svoju 2020. godinu, u kojoj je pobedio leukemiju i koronu. “Ove godine nisam mogao da tražim više, još uvek sam živ. Na ličnom nivou nisam mogao da tražim ništa više”, bio je direktan Miha posle… »
Mihajlović: Ostao sam živ, nisam mogao ništa više od 2020. godine da tražim

Mihajlović: Ostao sam živ, nisam mogao ništa više od 2020. godine da tražim

Vesti online 24.12.2020
Poželeo je Siniša Mihajlović pred meč sa Atalantom da njegovi igrači napokon prvi povedu i da ne moraju da jure prednost, ali mu se ta želja nije ispunila! Štaviše, posle 28 minuta Bolonja je morala da juri dva gola zaostatka protiv favorizovanog… »
Siniša Mihajlović: Ne mogu da tražim više, ostao sam živ

Siniša Mihajlović: Ne mogu da tražim više, ostao sam živ

Sportski žurnal 24.12.2020
- Ne bih mogao da tražim više od ove godine. Ostao sam živ. Na ličnom nivou zaista nisam mogao da tražim više - rekao je italijanskim medijima Mihajlović. Legendarni srpski fudbaler i trener Bolonje Siniša Mihajlović rekao je da ne može više da… »
"Ostao sam živ, ne mogu da tražim više": Mihajlovića pitali da sumira 2020, ali nisu očekivali ovakav odgovor!

"Ostao sam živ, ne mogu da tražim više": Mihajlovića pitali da sumira 2020, ali nisu očekivali ovakav odgovor!

Mondo 24.12.2020
Srbin iznenadio novinare iskrenim odgovorom. Srbin iznenadio novinare iskrenim odgovorom. Bolonja je završila 2020. godinu remijem 2:2 protiv Atalante, iako su gubili 2:0 protiv ekipe koja će u februaru igrati u osmini finale Lige šampiona. Ni Siniša… »

Vesti dana »