Povezane vesti

"Još nismo dobili potvrdu da je to: On..." Supruga Novosađanina čije je telo, kako se sumnja, pronađeno kraj Linca iz…

"Još nismo dobili potvrdu da je to: On..." Supruga Novosađanina čije je telo, kako se sumnja, pronađeno kraj Linca iz…

Blic 24.12.2020
Danas sam saznala da je izvučeno telo muškarca, ali za sada nemam čak ni potvrdu da je to Milorad. Čekamo da se urade analize i očekujem da mi se uskoro javi policija. Nadam se da ću tada znati nešto više - rekla je za "Blic" kratko Željka… »
Oglasila se supruga nestalog kuvara u Lincu: U šoku sam

Oglasila se supruga nestalog kuvara u Lincu: U šoku sam

Nova 24.12.2020
Milorad Vlaović (39), kuvar iz Novog Sada, nestao je pre mesec dana u Lincu u Austriji, a od njega još uvek nema ni traga, ni glasa. Njegova supruga Željka Vlaović ispričala je da nema nikakvih novih informacija o njemu, dodavši da je u velikom… »
Supruga nestalog kuvara za Novosti: Telo pronađeno u Beču, Željka u šoku nakon strašne vesti

Supruga nestalog kuvara za Novosti: Telo pronađeno u Beču, Željka u šoku nakon strašne vesti

Večernje novosti 24.12.2020
U TOLIKOM sam šoku da ne znam šta da kažem i mislim. Na portalima sam jutros videla objavu da je u Dunavu kod Linca pronađeno telo muškarca. Zasada nemam nikakvih informacija, ali se nadam da ću u toku dana saznati nešto više. Ovo je danas za… »
Austrijski mediji: Nestali Novosađanin pronađen mrtav u Dunavu

Austrijski mediji: Nestali Novosađanin pronađen mrtav u Dunavu

Radio 021 24.12.2020
Novosađanin Milorad Vlaović, koji je nestao pre oko mesec dana u Austriji, pronađen je mrtav u Dunavu kod Linca, piše austrijska štampa. Kod Linc-Urfar pronađen je leš muškarca, a iako obdukcija još nije izvršena, na osnovu sata na ruci… »
Nađen leš u Dunavu kod Linca, sumnja se da je nestali kuvar

Nađen leš u Dunavu kod Linca, sumnja se da je nestali kuvar

Nova 24.12.2020
Telo muškarca pronađeno je u Dunavu u blizini Linca, a kako prenose austrijski mediji, sumnja se da je u pitanju Milorad Vlaović, kuvar iz Novog Sada za kojim se tragalo nešto više od mesec dana. Kako pišu lokalni mediji, obdukcija još nije… »
Tragičan kraj potrage: Pronađeno telo muškarca u Dunavu kod Linca, sumnja se da je u pitanju nestali kuvar iz Novog Sada

Tragičan kraj potrage: Pronađeno telo muškarca u Dunavu kod Linca, sumnja se da je u pitanju nestali kuvar iz Novog Sada

Blic 24.12.2020
Telo muškarca pronađeno je u Dunavu u blizini Linca, a kako prenose austrijski mediji, sumnja se da je u pitanju Milorad Vlaović, kuvar iz Novog Sada za kojim se tragalo nešto više od mesec dana. Kako pišu lokalni mediji, obdukcija još nije… »
Nađeno telo muškarca u Dunavu kod Linca: Sumnja se da je reč o nestalom kuvaru iz Srbije

Nađeno telo muškarca u Dunavu kod Linca: Sumnja se da je reč o nestalom kuvaru iz Srbije

Telegraf 24.12.2020
Na osnovu sata na ruci, policija je sigurna da se radi o Vlaoviću. Kuvar na brodu iz Novog Sada Milorad Vlaović, koji je nestao pre par nedelja, navodno je pronađen mrtav u Dunavu kod Linca, pišu austrijski mediji. Kod Linc-Urfar pronađen je muški… »

Vesti dana »