Povezane vesti

"Ljudi pišu da umirem, da mi je ostalo još mesec dana": Velika drama Đenara Gatuza: Samo bi ludak poput mene ovo trpeo

"Ljudi pišu da umirem, da mi je ostalo još mesec dana": Velika drama Đenara Gatuza: Samo bi ludak poput mene ovo trpeo

Sportal blic 24.12.2020
Trener posle remija sa Torinom (1:1) otkrio je novinarima da mu se nedavno ponovo pogoršalo zdravstveno stanje. Nekadašnji vezni fudbaler Milan pati od autoimune bolesti, miastanije gravis, zbog koje mu se zdravstveno stanje pogoršalo poslednjih dana… »
Gatuzo o bolesti: Pišu da umirem, a vratiću se još jači

Gatuzo o bolesti: Pišu da umirem, a vratiću se još jači

Nova 24.12.2020
Posle remija Napolija i Torina (1:1), Đenaro Gatuzo, trener Napolitanaca, progovorio je o svojim zdravstvenim problemima. Gatuzo je prethodno vodio meč protiv Lacija sa povezom na oku i preskočio je nekoliko intervjua nakon utakmica jer mu se stanje s… »
Gatuzo iz srca: Moraš da budeš ludak da ovu bolest trpiš na nogama, kad umrem - umreću na terenu

Gatuzo iz srca: Moraš da budeš ludak da ovu bolest trpiš na nogama, kad umrem - umreću na terenu

Mozzart sport 24.12.2020
Trener Napolija otvoreno o bolesti zbog koje vidi duplo. Dok je bio igrač zvali su ga Rino, “nosorog“, zato što je išao glavom tamo gde mnogi ne bi nogom. A ni sada kao trener i pre svega čovek nije spreman da pravi kompromise. Čak ni sa… »
Misteriozna bolest napala gatuza: Čitao sam da imam još mesec dana života, samo ludak poput mene može to da izdrži!

Misteriozna bolest napala gatuza: Čitao sam da imam još mesec dana života, samo ludak poput mene može to da izdrži!

Mondo 24.12.2020
Svi u Italiji su se prepali za njegovo zdravlje. Svi u Italiji su se prepali za njegovo zdravlje. Nekadašnji legendarni vezista Milana, a sada trener NapolijaĐenaro Gatuzo prepao je sve u Italiji. Na prethodnom meču u kome je Napoli igrao nerešeno 1:1… »
Tragedija za tragedijom: Umrla mu sestra u 37. godini, a sada i on boluje od misteriozne bolesti

Tragedija za tragedijom: Umrla mu sestra u 37. godini, a sada i on boluje od misteriozne bolesti

Večernje novosti 24.12.2020
IMIDž gusara Đenara Gatuza sa povezom preko oka zaintrigirao je vaskoliku fudbalsku javnost, ali razlog za takvu pojavu nije da zastraši rivale kako su se neki šalili. Naprotiv, ozbiljniji je i medicinske je prirode, pošto trener Napolija boluje od… »

Vesti dana »