Povezane vesti

RASKRINKANI! Paula Hublin progovorila o AFERI sa Baka Prasetom!

RASKRINKANI! Paula Hublin progovorila o AFERI sa Baka Prasetom!

Svet & Skandal 24.12.2020
Nakon mnogobrojnih rasprava koje se svakodnevno dešavaju između Nadežde Biljić i Tome Panića zbog njegove afere sa Paulom Hublin, izbio je još jedan haos kada je Toma otkrio da se Hublinova ljubila sa Bogdanom Ilićem, poznatijim kao Baka Prase… »
"Baka Prase me je vređao, nisam htela Da spavamo zajedno": Ljubili su se, pa je usledio haos! Učesnica rijalitija progovorila…

"Baka Prase me je vređao, nisam htela Da spavamo zajedno": Ljubili su se, pa je usledio haos! Učesnica rijalitija progovorila…

Blic 24.12.2020
Učesnica rijalitija Paula Hublin priznala je da se ljubila sa Bakom Prasetom, nakon čega je, kako je istakla u "Zadruzi", poznati jutjuber bio izričito neprijatan prema njoj, te ju je i vređao. Studentkinja kineziologije, hrvatica Paula Hublin… »
Ispovest Hrvatice: Baka Prase me vređao – nisam htela seks

Ispovest Hrvatice: Baka Prase me vređao – nisam htela seks

Nova 24.12.2020
Učesnica rijalitija Paula Hublin priznala je da se ljubila sa Bakom Prasetom, nakon čega je, kako je rekla, poznati jutjuber bio izričito neprijatan prema njoj, te ju je i vređao. Studentkinja kineziologije, hrvatica Paula Hublin trenutno se nalazi u… »
Ponižavao me i vređao, jer nisam htela seks sa njim: Učesnica Zadruge bila sa Bakom Prasetom, otkrila šok detalje!

Ponižavao me i vređao, jer nisam htela seks sa njim: Učesnica Zadruge bila sa Bakom Prasetom, otkrila šok detalje!

Mondo 24.12.2020
Paula Hublin otkrila detalje viđanja sa najpoznatijim jutjuberom. Paula Hublin otkrila detalje viđanja sa najpoznatijim jutjuberom. Nakon brojnih svađa koje se svakodnevno dešavaju između Nadežde Biljić i Tome Panića zbog njegove preljube sa… »
Hrvatica Paula bila sa bakom prasetom: Ponižavao me i vređao, a razlog je tek šok! (video)

Hrvatica Paula bila sa bakom prasetom: Ponižavao me i vređao, a razlog je tek šok! (video)

Kurir 24.12.2020
Paula Hublin priznala je da se ljubila sa jutjuberom Bogdanom Ilićem (Baka Prase). Toma Panić izneo je to pred svima i pritom počeo da vređa bivšu ljubavnicu. "Paula je ispred mene kad god sednem negde. Ta devojka je došla zbog k**ca Bake Praseta… »

Vesti dana »