Povezane vesti

Plač iz kontejnera

Plač iz kontejnera

Vreme 24.12.2020
Mediji su juče preneli jezivu vest. U GAK u Višegradskoj Hitna pomoć dovezla je dvadesettrogodišnju devojku koja je obilno krvarila. Ona je lekarima ispričala da se porodila u svom stanu u Obrenovcu, a da je njena majka odmah bacila bebu u đubre… »
Sjajne vesti posle horora: Bebica koja je bačena u kontejner je dobro, ima dovoljno kilograma i rođena je u terminu

Sjajne vesti posle horora: Bebica koja je bačena u kontejner je dobro, ima dovoljno kilograma i rođena je u terminu

Mondo 24.12.2020
Srbiju su preplavile vesti o novorođenčetu pronađenom u kontejneru u Obrenovcu. Srbiju su preplavile vesti o novorođenčetu pronađenom u kontejneru u Obrenovcu Novorođenče koje je u Institut za neonatologiju KCS dovezeno iz Obrenovca, gde je… »
Beba nađena u kontejneru u Obrenovcu još na intenzivnoj nezi

Beba nađena u kontejneru u Obrenovcu još na intenzivnoj nezi

Nova 24.12.2020
Novorođenče koje je u Institut za neonatologiju KCS dovezeno iz Obrenovca, gde je nađeno u kontejneru, i dalje je na odeljenju intenzivne nege. Kako je javila RTS beba ženskog pola ima oko tri kilograma, a lekari su utvrdili da je rođena u terminu… »
Beba nađena u kontejneru u Obrenovcu još u Institutu za neonatologiju

Beba nađena u kontejneru u Obrenovcu još u Institutu za neonatologiju

N1 Info 24.12.2020
Novorođenče koje je u Institut za neonatologiju KCS dovezeno iz Obrenovca, gde je nađeno u kontejneru, i dalje je na odeljenju intenzivne nege. Kako je javila RTS, beba ženskog pola ima oko tri kilograma, a lekari su utvrdili da je rođena u terminu… »
Oglasio se deda bebe bačene u kontejner: Ništa mi nije bilo jasno, cela kuća je bila krvava, očajan sam...

Oglasio se deda bebe bačene u kontejner: Ništa mi nije bilo jasno, cela kuća je bila krvava, očajan sam...

Mondo 24.12.2020
"Celo kupatilo je bilo krvavo, kao i dnevna soba. Ništa mi nije bilo jasno, niti mi je na kraj pameti bilo da se neko u kući porađao", kaže deda bebe koja je pronađena u kontejneru. "Celo kupatilo je bilo krvavo, kao i dnevna soba. Ništa mi nije… »
Uhapšena žena osumnjičena da je unuku bacila u kontejner

Uhapšena žena osumnjičena da je unuku bacila u kontejner

RTV 24.12.2020
BEOGRAD - B. P. (51) iz Obrenovca uhapšena je zbog sumnje da je nakon porođaja svoje 23-godišnje ćerke novorođenče bacila u kontejner. Beba je pronađena živa i zbrinuta na Odeljenju neonatologije Kliničkog centra Srbije. Uhapšena žena se… »
Deda bačene bebe: Odričem se cele porodice

Deda bačene bebe: Odričem se cele porodice

Nova 24.12.2020
Rajko Prijović, otac Milje Prijović (23) čija je tek rođena beba poronađena sinoć u kontejneru u obrenovačkom naselju Rojkovac u Ulici kralja Milana kazao je za portal Nova.rs da je šokiran najpre saznanjem da mu se ćerka uopšte porodila, a… »
"Našao sam crnu kesu i krvave stvari": Vozač koji je našao bebu u kontejneru: Držao sam je na kolenima, probušio sam kesu…

"Našao sam crnu kesu i krvave stvari": Vozač koji je našao bebu u kontejneru: Držao sam je na kolenima, probušio sam kesu…

Blic 24.12.2020
Vest da se devojka (23) sinoć porodila u stanu u Obrenovcu, a da je onda njena majka novorođenče bacila u kontjner, potresla je javnost. Tek rođenu bebu pronašao je vozač obrenovačkog saniteta Dušan Mihajlović koji je kazao da je osećaj… »
VIDEO Vozač Hitne: Beba je bila u kontejneru u krvavoj kesi

VIDEO Vozač Hitne: Beba je bila u kontejneru u krvavoj kesi

Nova 24.12.2020
Vozač saniteta Hitne pomoći Dušan Marjanović spasao je život novorođenčetu koje je sinoć pronašao u kontejneru u obrenovačkom naselju Rajkovac, nedugo pošto je u GAK Višegradska prevezao pacijentkinju (23) zbog ginekoloških tegoba. Nakon što… »
Dušan je heroj koji je spasao bebu u Obrenovcu: Nešto me je teralo da preturam po kontejneru, a onda sam čuo plač video

Dušan je heroj koji je spasao bebu u Obrenovcu: Nešto me je teralo da preturam po kontejneru, a onda sam čuo plač video

Kurir 24.12.2020
Devojka stara 23 godine sinoć je prebačena kolima Hitne pomoći u Ginekološko akušersku kliniku KC Srbije, gde je izjavila da se porodila nekoliko sati ranije u svom stanu u obrenačkom naselju Rojkovac. Dušan je po povratku u Obrenovac dobio… »
Beba nađena u kontejneru u Obrenovcu, prebačena na Institut za neonatologiju

Beba nađena u kontejneru u Obrenovcu, prebačena na Institut za neonatologiju

Danas 23.12.2020
U kontejneru u Obrenovcu večeras je pronađena tek rođena beba, ostavljena tu u najlon kesi, koja je uočena nakon što su prolaznici čuli njen plač. Kako je javila RTS hitna pomoć Obrenovac primila je poziv oko 17.30 sati da žena starosti 23 godine… »

Vesti dana »