Povezane vesti

Evo zašto je Tuhel dobio otkaz: Ja volim fudbal, ali u PSŽ-u se ne radi uvek o fudbalu

Evo zašto je Tuhel dobio otkaz: Ja volim fudbal, ali u PSŽ-u se ne radi uvek o fudbalu

Večernje novosti 24.12.2020
TOMAS Tuhel, koji je sinoć otpušten sa mesta trenera Pari sen Žermena, tvrdi da je njegova izjava, zbog koje su mu se čelnici francuskog šampiona zahvalili na saradnji, izvučena iz konteksta. - Nisam govorio o politici. Sigurno je sve pogrešno… »
PSŽ: tek što je otpustio trenera, a zamena je već tu! Dobro poznato lice iz Premijer lige preuzima "svece"

PSŽ: tek što je otpustio trenera, a zamena je već tu! Dobro poznato lice iz Premijer lige preuzima "svece"

Sportal blic 24.12.2020
Menadžerska fotelja neće još dugo biti prazna na "Parku prinčeva", barem ako je suditi po pisanju brojnih uglednih medija. Naime, umesto na mesto glavnog trenera uskoro bi trebalo da bude postavljen . Navodno su svi detalji ovog angažmana dogovoreni… »
Tuhel pokušao da se ‘izvuče’: ‘Ljudi, šalio sam se’

Tuhel pokušao da se ‘izvuče’: ‘Ljudi, šalio sam se’

Hot sport 24.12.2020
Vest dana u svetu fudbala je otkaz koji je Tomas Tuhel dobio na klupi Pari Sen Žermena. I dok se sležu utisci, glavna je tema razlog njegovog odlaska, a mnogi su procenili da je to zbog intervjua koji je dao za TV ‘Sport1’. – U ovih šest meseci… »
Oproštajni Tuhelov intervju koji je razbesneo PSŽ: Jesam li ja trener ili ministar sporta? Uticajni ljudi skreću pažnju sa…

Oproštajni Tuhelov intervju koji je razbesneo PSŽ: Jesam li ja trener ili ministar sporta? Uticajni ljudi skreću pažnju sa…

Mozzart sport 24.12.2020
Prelomni trenutak – sukob sa direktorom Leonardom. Šest pehara. Ne i onaj najvredniji. Naosvajao se Tomas Tuhel trofeja, pokorio Francusku, ali u Evropi ništa veliko nije napravio i to je samo jedan od razloga zbog kojeg je Pari Sen Žermen odlučio… »
Da li je Tuhel dobio otkaz zbog ovih reči? Francuzi tvrde - PSŽ je tada doneo odluku!

Da li je Tuhel dobio otkaz zbog ovih reči? Francuzi tvrde - PSŽ je tada doneo odluku!

Mondo 24.12.2020
Reči koje su upravi kluba zasmetale... Reči koje su upravi kluba zasmetale... "Bomba" je odjeknula u Francuskoj - Tomas Tuhel više nije trener Pari Sen Žermena. Vicešampion Evrope je doneo odluku u četvrtak i Nemac je sada bez angažmana. Na njegovo… »
Kobni intervju na nemačkom: Zbog ovog je Tuhelu uručen otkaz

Kobni intervju na nemačkom: Zbog ovog je Tuhelu uručen otkaz

Nova 24.12.2020
Tomas Tuhel dobio je otkaz u PSŽ-u, a evropski mediji navode da je za njega bio koban intervju koji je dao nemačkim medijima. Sada već bivši trener PSŽ-a osvojio je pet pehara sa klubom, a posle pobede nad Strazburom sa 4:0, dobio je otkaz. PSŽ je… »

Vesti dana »