Povezane vesti

Saslušana baba: Bacila sam bebu jer sam mislila da je mrtva

Saslušana baba: Bacila sam bebu jer sam mislila da je mrtva

Nova 25.12.2020
Više javno tužilaštvo saslušalo je danas B. P. (61) iz Obrenovca, babu novorođenčeta koje je preksinoć pronađano u kontejneru, zbog sumnje da je izvršila krivično delo teško ubistvo u pokušaju. Ona je pred tužiocem iznela odbranu, a kako… »
Branka danas u tužilaštvu: Saslušanje babe novorođenčeta koje je nađeno u kontejneru u Obrenovcu

Branka danas u tužilaštvu: Saslušanje babe novorođenčeta koje je nađeno u kontejneru u Obrenovcu

Večernje novosti 25.12.2020
BRANKA P. iz Obrenovca, koja se tereti za pokušaj ubistva tek rođene unuke, biće danas privedena na saslušanje u Više javno tužilaštvo u Beogradu. Ona je u policiji na saslušanju negirala delo koje joj se stavlja na teret, ali njena ćerka Milja… »
"Moja mama nije bacila unuče": Sestra porodilje iz Obrenovca preuzela brigu o njenom sinu i bolesnom ocu, brani uhapšenu…

"Moja mama nije bacila unuče": Sestra porodilje iz Obrenovca preuzela brigu o njenom sinu i bolesnom ocu, brani uhapšenu…

Blic 25.12.2020
Moja mama nije bacila unuče u kontejner. To tvrdim sa sigurnošću, jer je celog života pomagala starima, ali i deci. Nažalost, sumnjam da je to mogla da uradi samo moja sestra Milja. Ovako, za "Novosti", svoju ispovest započinje Nataša P. sestra… »
Beba bačena u đubre! Vozač saniteta: Kopao sam po kontejneru i čuo plač devojčice!

Beba bačena u đubre! Vozač saniteta: Kopao sam po kontejneru i čuo plač devojčice!

Kurir 25.12.2020
Milja P. (23) porodila se u sredu po podne u stanu svojih roditelja u Obrenovcu, a potom, kako se sumnja, novorođenu devojčicu bacila u kontejner ispred zgrade i optužila svoju majku B. P. da je to uradila. Kako saznajemo, policija je u međuvremenu… »
Pozadina horora u Obrenovcu: Milja se krišom porodila, pa joj majka bacila bebu? Sestra tvrdi: Sama je to uradila!

Pozadina horora u Obrenovcu: Milja se krišom porodila, pa joj majka bacila bebu? Sestra tvrdi: Sama je to uradila!

Mondo 25.12.2020
Milja nadležnima rekla da se krišom porodila u stanu i da je njenu bebu u smeće bacila majka Branka. Milja nadležnima rekla da se krišom porodila u stanu i da je njenu bebu u smeće bacila majka Branka. U GAK u Višegradskoj Hitna pomoć je dovezla… »
Mislio je da iz kontejnera cvili mače: Bačenu bebu u Obrenovcu otkrio vozač saniteta, dok je doktorka ukazivala pomoć…

Mislio je da iz kontejnera cvili mače: Bačenu bebu u Obrenovcu otkrio vozač saniteta, dok je doktorka ukazivala pomoć…

Večernje novosti 25.12.2020
MILjA P. (23) se u sredu porodila u porodičnom stanu u obrenovačkom naselju Rojkovac, a njeno novorođenče, devojčica, pronađeno je živo u obližnjem kontejneru. Kako saznejemo, nezvanično, Milja P. krila je trudnoću od roditelja i sestre. Ipak, u… »
"Kupatilo je bilo krvavo, kao i dnevna soba": Ovo je porodilja iz Obrenovca čija je beba bačena u kontejner

"Kupatilo je bilo krvavo, kao i dnevna soba": Ovo je porodilja iz Obrenovca čija je beba bačena u kontejner

Blic 24.12.2020
Branka P. (61) uhapšena je zbog sumnje da je bebu svoje ćerke Milje P. (23) stavila u kesu za đubre i bacila u kontejner! Beba je srećom živa i zbrinuta je na Odeljenju neonatologije Kliničkog centra Srbije. Drama je počela u sredu, kada je Milja… »

Vesti dana »