Povezane vesti

(Video) Ana Bekuta pevala u Skupštini: "Ja nisam rođena da živim sama..." Snimak odmah objavila na društvene mreže

(Video) Ana Bekuta pevala u Skupštini: "Ja nisam rođena da živim sama..." Snimak odmah objavila na društvene mreže

Blic 25.12.2020
Pevačica Ana Bekuta zapevala je svoju pesmu "Ja nisam rođena da živim sama" u Skupštini i snimak objavila na društvene mreže. Naime, Ana se pojavila u Skupštini u sivoj haljini, nosila je beretku i priznala šta nije odolela da uradi. Bekuta je… »
Ana Bekuta zapevala u Skupštini: O njenom snimku bruji Srbija, a Tviter gori od komentara (video)

Ana Bekuta zapevala u Skupštini: O njenom snimku bruji Srbija, a Tviter gori od komentara (video)

Mondo 25.12.2020
Podelila video na društvenim mrežama. Podelila video na društvenim mrežama. Ana Bekuta podelila je video iz Skupštine o kom bruji Srbija, a na društvenim mrežama "pljušte" komentari. Ona je na svom Tviter nalogu objavila snimak, na kom je bila u… »
Snimak o kome pričaju svi: Ana Bekuta pustila glas u Skupštini (VIDEO)

Snimak o kome pričaju svi: Ana Bekuta pustila glas u Skupštini (VIDEO)

Vesti online 25.12.2020
Ana Bekuta objavila je snimak na svoj Tviter o kom Srbija priča sve vreme. Pevačica se pojavila u Skupštini, a nosila je haljinu, beretku i priznala šta nije odolela da uradi. Bekuta je kako je sama rekla „pustila glas“ i zapevala svoju hit pesmu… »
Ana Bekuta zapevala u skupštini, razapeli je u komentarima

Ana Bekuta zapevala u skupštini, razapeli je u komentarima

Nova 25.12.2020
Pevačica Ana Bekuta objavila je na svom Tviteru video na kom peva u holu Skupštine Srbije, uz komentar da nije odolela i morala je da pusti glas. “Ja nisam rođena da živim sama u ovo vreme burno…” zapevala je Bekuta, a mnogi njeni fanovi su se… »
Sme li se tamo razbiti čaša?: Nesvakidašnja scena, Ana Bekuta zapevala u Skupštini (video)

Sme li se tamo razbiti čaša?: Nesvakidašnja scena, Ana Bekuta zapevala u Skupštini (video)

Večernje novosti 24.12.2020
PEVAČICA Ana Bekuta podelila je na društvenim mrežama snimak na kojem peva u Skupštini Srbije. Bekuta je u holu Skupštine Srbije zapevala svoj čuveni hit "Ja nisam rođena da živim sama" i pobrala mnoštvo pozitivnih komentara. "I kad smo tužni i… »

Vesti dana »