Povezane vesti

Muškarci me ne zanimaju, nisu navikli na normalne: Mina Kostić progovorila o ljubavnom životu!

Muškarci me ne zanimaju, nisu navikli na normalne: Mina Kostić progovorila o ljubavnom životu!

Mondo 25.12.2020
Ponuda ima, ali je ne interesuju. Ponuda ima, ali je ne interesuju. Pevačica Mina Kostić veliku pažnju privukla je nedavno izjavom da od pomoći države nije uspela da stane na noge. Kao i njege kolege, poslednjih meseci nije u mogućnosti da… »
Dobili 90.000 dinara pomoći od države i nisu svi srećni! Mini Kostić malo: Nije dovoljno! Samo sam račune pokrila

Dobili 90.000 dinara pomoći od države i nisu svi srećni! Mini Kostić malo: Nije dovoljno! Samo sam račune pokrila

Mondo 25.12.2020
Jedan deo pevača dobio je novčanu pomoć kako bi pregurali period bez nastupa, koji su prekinuti zbog pandemije korona virusa. Jedan deo pevača dobio je novčanu pomoć kako bi pregurali period bez nastupa, koji su prekinuti zbog pandemije korona… »
Estrada dobila pomoć od države, a nisu svi srećni! Mina Kostić: Nije dovoljno! A evo ko se još nalazi na spisku

Estrada dobila pomoć od države, a nisu svi srećni! Mina Kostić: Nije dovoljno! A evo ko se još nalazi na spisku

Kurir 25.12.2020
Finansijsku pomoć od države dobili su izvođači koji uživaju status samostalnih umetnika, na molbu Samostalnog sindikata estradnih umetnika Srbije (SEMUS), koji je od Ministarstva finansija zatražio novčanu pomoć za svoje članove, potvrdio je… »

Vesti dana »