Povezane vesti

Može li OFK Beograd da spasi najavljena saradnja sa Crvenom zvezdom?

Može li OFK Beograd da spasi najavljena saradnja sa Crvenom zvezdom?

Danas 25.12.2020
Nema "romantike" bez Grada i države Najavljena saradnja OFK Beograda sa Crvenom zvezdom, po kome bi klub sa Karaburme postao filijala šampiona Srbije, medijski se tumači se kao svetlo na kraju tunela za klub sa Karaburme. Međutim, tunel u kome se… »
Terzić pisao OFK Beogradu i Saši Stevanoviću: Ispunite mi srce, krenite stazama uspeha

Terzić pisao OFK Beogradu i Saši Stevanoviću: Ispunite mi srce, krenite stazama uspeha

Mozzart sport 25.12.2020
Generalni direktor crveno-belih pisao Romantičarima. Posle višemesenih previranja OFK Beograd je dobio novo rukovodstvo. Na sednici Skupštine poverenje delegata dobio je nekadašnji golman Romantičara Saša Stevanović. Od čoveka s ozbiljnim… »
Zvezdan Terzić čestitao Saši Stevanoviću: „Moje srce bi bilo ispunjeno da ga vratimo na staze stare slave!“

Zvezdan Terzić čestitao Saši Stevanoviću: „Moje srce bi bilo ispunjeno da ga vratimo na staze stare slave!“

Hot sport 25.12.2020
Na sednici Skupštine OFK Beograda poverenje delegata je dobio nekadašnji golman OFK Beograda Saša Stevanović. Prethnodnih dana se govorilo o mogućnosti da OFK Beograd postane Zvezdina filijala, a novoizabrani predsednik nije odbacio ovu opciju… »
Terzić poslao pismo novoj upravi OFK Beograda: "Da vratimo klub na staze stare slave, imate moju podršku!"

Terzić poslao pismo novoj upravi OFK Beograda: "Da vratimo klub na staze stare slave, imate moju podršku!"

Mondo 25.12.2020
Prethodnih dana spominjala se saradnja dva kluba. Prethodnih dana spominjala se saradnja dva kluba. OFK Beograd je već duže vreme u ozbiljnim finansijskim problemima, a prvi korak ka izlasku iz ambisa je dolazak novog rukovodstva na čelu sa bivšim… »
Zvezdanu Terziću proradile emocije, setio se OFK Beograda: ''Moja mladost, moja druga kuća...''

Zvezdanu Terziću proradile emocije, setio se OFK Beograda: ''Moja mladost, moja druga kuća...''

Sportske.net 25.12.2020
I, što je još značajnije - obećao ''bezrezervnu podršku'' novom predsedniku kluba sa Karaburme. Dugo se ovoliko nije pisalo o dešavanjima u OFK Beogradu kao u poslednjih par nedelja, posle najave Zvezdana Terzića da bi ''Romantičari'' mogli da… »
Terzić pisao OFK Beogradu: Vratićemo se na stare staze slave

Terzić pisao OFK Beogradu: Vratićemo se na stare staze slave

Nova 25.12.2020
Generalni direktor Crvene zvezde, Zvezdan Terzić, obratio se novoj upravi OFK Beograda, koju će predvoditi Saša Stevanović. Legendarni igrač OFK Beograda sada je predsednik Upravnog odbora “Romantičara”, a Terzić mu je uputio čestitku. “Kao… »

Vesti dana »