Povezane vesti

Zelenski: Spreman sam za rat ako nas Rusija napadne

Zelenski: Spreman sam za rat ako nas Rusija napadne

Nova 25.12.2020
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski izjavio je da je spreman da ratuje u slučaju napada na Ukrajinu sa Krima. Volodimir Zelenski je u intervjuu za ukrajisnki list Fokus uzjavio da će u tom slučaju za Ukrajinu ratovati i muškarci i žene, prenosi… »
Zelenski: Ukrajinci su spremni ako nas Rusija napadne

Zelenski: Ukrajinci su spremni ako nas Rusija napadne

Al Jazeera 25.12.2020
Zelenski kazao kako će nastati veoma loša situacija ukoliko Rusija njegovu zemlju napade s Krima. Predsjednik Ukrajine Volodimir Zelenski izjavio je kako će se ukoliko Rusija preko Krima napadne njegovu zemlju boriti svi Ukrajinci – i muškarci, i… »
Zelenski spreman na rat sa rusijom! "Ako zatreba svi ćemo se boriti, mobilisaćemo i muškarce i žene!"

Zelenski spreman na rat sa rusijom! "Ako zatreba svi ćemo se boriti, mobilisaćemo i muškarce i žene!"

Pravda 25.12.2020
Predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski u intervjuu za ukrajinski list "Fokus" rekao je da je spreman da ratuje u slučaju "napada" Rusije sa Krima. - Ne želim čak na to ni da pomislim. Ja sam protiv toga. Nadajmo se da je to nemoguće. U suprotnom to… »
Zelenski preti Rusiji: Ako nas napadnu, spremni smo za rat!

Zelenski preti Rusiji: Ako nas napadnu, spremni smo za rat!

Kurir 25.12.2020
Ukrajinski predsednik Vladimir Zelenski izjavio je danas da je spreman da ratuje u slučaju napada na Ukrajinu sa Krima. On je u intervjuu za ukrajisnki list Fokus uzjavio da će u tom slučaju za Ukrajinu ratovati i muškarci i žene, prenosi ukrajinski… »
Predsednik Ukrajine: Ratovaćemo protiv Rusije, ako bude bilo potrebe

Predsednik Ukrajine: Ratovaćemo protiv Rusije, ako bude bilo potrebe

Vesti online 25.12.2020
Predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski u intervjuu za ukrajinski list „Fokus“ rekao je da je spreman da ratuje u slučaju „napada“ Rusije sa Krima. – Ne želim čak na to ni da pomislim. Ja sam protiv toga. Nadajmo se da je to nemoguće. U… »

Vesti dana »

Dubona i Malo Orašje čekaju istinu i pravdu

Dubona i Malo Orašje čekaju istinu i pravdu

Politika pre 2 satajoš 116 povezanih
Zelenski na ruskoj poternici

Zelenski na ruskoj poternici

Vreme pre 49 minutajoš 34 povezane
Sadik Kan po treći put postao gradonačelnik Londona

Sadik Kan po treći put postao gradonačelnik Londona

Insajder pre 14 minutajoš 18 povezanih