Povezane vesti
UNS: Firma Željka Joksimovića i Manje Grčić kupila prava na Tanjug
RTS 26.12.2020
Firma "Tačno" iz Beograda nije kupila "Tanjug" za 628.000 evra već je stekla pravo da u određenom vremenskom periodu koristi imovinska prava te novinske agencije, odgovorila je Republička direkcija za imovinu na pitanje Udruženja novinara Srbije (UNS)… »
Da li Željko Joksimović kupuje Tanjug?
Danas 26.12.2020
Izvesno je da privatna kompanija „Tačno“ delom u vlasništvu pevača Željka Joksimovića i suvlasnice K1 televizije Manje Grčić, kupuje Tanjug, ali šta ta transakcija konkretni znači i kakva je budućnost novinske agencije, i dalje ostaju otvorena pitanja… »
Željko Joksimović kupio Tanjug? Republička Direkcija za imovinu razrešila dilemu
Večernje novosti 25.12.2020
POSLE vesti da je pevač Željko Joksimović kupio novinsku agenciju Tanjug, Republička Direkcija za imovinu objavila je da firma "Tačno" iz Beograda nije kupila Tanjug za 628.000 evra, već je stekla pravo da u određenom vremenskom periodu koristi imovinska… »
Vesti dana »
Pokrenut Strateški dijalog SAD i Srbije: Teme razgovora od Đerdapa III, preko kupovine američke vojne opreme do otvaranja novih konzulata
Insajder pre 2 satajoš 64 povezane
Objavljene nove cene goriva u Srbiji: Koliko će koštati dizel i benzin narednih sedam dana (GRAFIKA)
Insajder pre 10 satijoš 38 povezanih
Saša Ilić pred početak Superlige i duel Partizana sa Zemunom: "Ne očekujem kredit zato što sam legenda"
Dnevnik pre 24 satajoš 44 povezane





