Povezane vesti

Policajka je spasila bebu iz kontejnera: Sve je bilo natopljeno krvlju, ali sam osetila da se nešto mrda!

Policajka je spasila bebu iz kontejnera: Sve je bilo natopljeno krvlju, ali sam osetila da se nešto mrda!

Mondo 26.12.2020
Ovako je iz prve ruke izgledalo spasavanje bebe iz kontejnera u Obrenovcu za koju se sumnja da ju je tu bacila rođena baba odmah nakon porođaja njene ćerke. Ovako je iz prve ruke izgledalo spasavanje bebe iz kontejnera u Obrenovcu za koju se sumnja da… »
Plače beba, plačem i ja: Policajka u Obrenovcu pronašla tek rođenu devojčicu u kontejneru - Masirala sam je i lupkala po…

Plače beba, plačem i ja: Policajka u Obrenovcu pronašla tek rođenu devojčicu u kontejneru - Masirala sam je i lupkala po…

Večernje novosti 26.12.2020
NEMA te nagrade, čestitanja, ni podviga koji mogu da nadomeste moju sreću što sam nepuna tri sata nakon što je došlo na svet, spasla novorođenče od nepuna tri kilograma i omogućila mu da živi. Ovako, za "Novosti", ne krijući suze radosnice… »
Policajka spasla novorođenče iz kontejnera: U kesi se nešto pomeralo, evo je beba, živa je!

Policajka spasla novorođenče iz kontejnera: U kesi se nešto pomeralo, evo je beba, živa je!

Kurir 26.12.2020
Prvo sam našla krvavu kesu - peškire i donji veš! Sve je bilo natopljeno krvlju, znala sam da je beba tu negde, a zatim sam na dnu drugog kontejnera izvadila crnu kesu koja je bila vezana u čvor. Pod prstima sam osetila da se nešto pomera, i tada sam… »

Vesti dana »