Povezane vesti

"Neće me: Niko!" Naša pevačica očajna što ne može da nađe dečka, a posle skandala sa bivšim otkriva: "dogovor je…

"Neće me: Niko!" Naša pevačica očajna što ne može da nađe dečka, a posle skandala sa bivšim otkriva: "dogovor je…

Blic 26.12.2020
Pevačica Ljupka Stević izazvala je skandal u septembru ove godine kada je demolirala automobile tadašnjem partneru, generalu Dragiši Simiću, a sada priznaje da je očajna jer se muškarci ne interesuju za nju. - Još nemam dečka. Neće me niko! Ne… »
Nemam dečka, više me neće niko! Ljupka nema sreće u ljubavi posle Simketa, a evo šta sada kaže o njemu i automobilima!

Nemam dečka, više me neće niko! Ljupka nema sreće u ljubavi posle Simketa, a evo šta sada kaže o njemu i automobilima!

Kurir 26.12.2020
Pevačica Ljupka Stević u septembru ove godine razlupala je dva skupocena automobila svom tadašnjem partneru Dragiši Simiću. Nakon snakdala, on joj i dalje daje svoje automobile na korišćenje. Folkerka kaže da joj general izlazi u susret iako se… »
Nakon skandaloznog raskida ljupka otkrila zašto je sa generalom i dalje u kontaktu: U sredu smo se čuli!

Nakon skandaloznog raskida ljupka otkrila zašto je sa generalom i dalje u kontaktu: U sredu smo se čuli!

Mondo 26.12.2020
Ipak, ističe da nema nameru da se miri sa njim. Ipak, ističe da nema nameru da se miri sa njim. Nakon definitivno najskandaloznijeg raskida, Ljupke Stević i generala Dragiše Simića, pevačica je otkrila da se oni i dalje čuju, ali samo isključivo… »

Vesti dana »