Povezane vesti

Spreman na novi korak: Posle svih prevara, Toma Panić priznao šta planira sa Nadeždom! (video)

Spreman na novi korak: Posle svih prevara, Toma Panić priznao šta planira sa Nadeždom! (video)

Mondo 26.12.2020
Svašta se izdeševalo, a da li će doći do ovoga? Svašta se izdeševalo, a da li će doći do ovoga? Odnos Tomislava Panića i Nadežde Biljić bio je turbulentan i pre Zadruge, a njih dvoje izneli su i prljav veš u rijalitiju. Nakon silnih svađa… »
Oglasila se Nadeždina majka po prvi put nakon njenog ulaska u Zadrugu: Toma perfidno provocira, za njega nema oproštaja…

Oglasila se Nadeždina majka po prvi put nakon njenog ulaska u Zadrugu: Toma perfidno provocira, za njega nema oproštaja…

Kurir 26.12.2020
Buran odnos bivših partnera Nadežde Biljić i Tome Panića već danima trese Belu kuću, ali i čitavu javnost koja danonoćno prati njihove svađe, pomirenja i turbulencije. Bivši nevenčani supružnici su na ratnoj nozi i čini se da iz minuta u… »
Nakon javne prevare, Toma Panić brutalno iskren, obelodanio svoj plan sa Nadeždom, a ovo ga je slomilo (video)

Nakon javne prevare, Toma Panić brutalno iskren, obelodanio svoj plan sa Nadeždom, a ovo ga je slomilo (video)

Alo 26.12.2020
Teška situacija. Drvo mudrosti je porazgovaralo sa , a odmah su se dotakli Nadežde Biljić i njihovog odnosa. Toma I Nadežda Toma I Nadežda - Više nisam pametan, mislim da će iz dana u dan situacija biti turbulentna. Ona kao da želi da me povredi… »
Sve ovo me psihički povređuje! Toma otkrio da li će se pomiriti sa Nadeždam, ispričao kakve planove ima, a zbog ovog se…

Sve ovo me psihički povređuje! Toma otkrio da li će se pomiriti sa Nadeždam, ispričao kakve planove ima, a zbog ovog se…

Kurir 26.12.2020
Toma Panić tokom razgovora sa Drvetom mudrosti otvorio je dušu o Nadeždi Biljić i njihovom odnosu. - Više nisam pametan, mislim da će iz dana u dan situacija biti turbulentna. Ona kao da želi da me povredi. Ja bih najviše želeo da se strasti… »
Toma strahuje da će zbog nadežde da im oduzmu sina! Biljićeva mu poručila da izlazi iz rijalitija, nastala drama! Video

Toma strahuje da će zbog nadežde da im oduzmu sina! Biljićeva mu poručila da izlazi iz rijalitija, nastala drama! Video

Kurir 26.12.2020
Nadežda Biljić i Toma Panić rešili su da otvoreno porazgovaraju o svom odnosu, a Panić je pokušao da spusti loptu sa njom, kako se ne bi ponovila situacija gde je ona nasrnula na njega. - Ja te molim da ne prelazimo granice. Da spustimo loptu. Ja… »

Vesti dana »