Povezane vesti

Pogledajte haos u gocinom rijalitiju! Pevačica napala supruga - "skloni se od mene, ostaviću te"! (video)

Pogledajte haos u gocinom rijalitiju! Pevačica napala supruga - "skloni se od mene, ostaviću te"! (video)

Mondo 26.12.2020
Preko ovoga ne želi da mu prelazi. Preko ovoga ne želi da mu prelazi. Goca Tržan i njen 14 godina mlađi suprug Radomir Raša Novaković već neko vreme dele svoju intimu u rijaliti programu "Moj savršeni brak". Ona je pristala da kamere 24 sata… »
Goca Tržan javno zapretila Raši da će se razvesti od njega, ako nastavi da radi jednu stvar

Goca Tržan javno zapretila Raši da će se razvesti od njega, ako nastavi da radi jednu stvar

Vesti online 26.12.2020
Pevačica Goca Tržan godinama je u braku sa Rašom Novakovićem, a sada je otkrila šta joj najviše smeta kod njega i zbog čega mu je zapretila da će ga ostaviti. Naime, ona nije mogla da se suzdrži, te je počela da viče na muža pred kamerama jer… »
"Skloni se od mene, ostaviću te": Burna svađa Goce Tržan i Raše pred kamerama: "Misliš da ja ništa ne vidim, sve sam…

"Skloni se od mene, ostaviću te": Burna svađa Goce Tržan i Raše pred kamerama: "Misliš da ja ništa ne vidim, sve sam…

Blic 26.12.2020
Goca Tržan nije mogla da se suzrždi pred kamerama, te je počela da viče ne Rašu, jer se osetio na piće. - Vidi ovako, budeš li nastavio sa pićem intezivno svake nedelje, ostaviću te! - vikala je Goca rijalitiju "Moj savršeni brak", a onda… »

Vesti dana »