Povezane vesti
"Mere su vam sulude!": Funkcioner SNS opleo po Konu!
Pravda 26.12.2020
Vladimir Đukanović, jedan od glavnih jurišnika naprednjaka i poslanik Srpske napredne stranke u Skupštini Srbije, danas je ponovo napao dr Predraga Kona, kome je poručio da su "njegove mere sulude", te je još jednom naveo da "Krizni štab treba… »
"Mere su vam sulude": Nakon sramnih napada i poređenja sa "šizelom" Đukanović ponovo "opleo" po dr konu
Blic 26.12.2020
Poslanik u Narodnoj skupštini Srbije Vladimir Đukanović danas je ponovo vređao epidemiologa i člana Kriznog štaba dr Predraga Kona rekavši da je su njegove "mere sulude" i da "Krizni štab treba raspustiti, a privrednicima dopustiti da rade". Đukanović je… »
Đukanović ponovo napao Kona: Raspustiti Krizni štab
Nova 26.12.2020
Narodni poslanik Vladimir Đukanović ponovo je napao epidemiologa i člana Kriznog štaba dr Predraga Kona. “Sramna je ucena gospodina Kona. Zamislite da vama gospodine Kon dođu privrednici koje ste uništili vašim suludim merama pa da vam malo izraze… »
Vesti dana »
Milivojević: Obustavljanje postupka protiv osumnjičenih za pad nadstrešnice nastavak državnog udara koji predvodi Aleksandar Vučić
Nova pre 53 minutajoš 86 povezanih
Veliki broj prigovora na izborni proces u VST, cilj ponavljanje procesa
Serbian News Media pre 13 minutajoš 29 povezanih
Amerika produžila NIS-u rok za pregovore o prodaji ruskog udela do 24. marta
Radio 021 pre 8 minutajoš 24 povezane
Priznavanje poraza „bambus“ diplomatije: Vučić ocenio kako Srbija nema podršku ni od jedne velike sile
Mašina pre 5 satijoš 37 povezanih




