Povezane vesti

Evo šta je Milica Todorović uradila zbog ljubavi! Pevačica pred kamerama priznala sve: Sela sam na konja, zbog konja!

Evo šta je Milica Todorović uradila zbog ljubavi! Pevačica pred kamerama priznala sve: Sela sam na konja, zbog konja!

Kurir 26.12.2020
Voditeljka Sanja Marinković želela je da čuje šta je to najluđe što su u godini na izmaku uradili zbog ljubavi, Milica Todorović i Aca Sofronijević su odmah odgovorili. "Ja sam radio neke mnogo lepe stvari. Zaljubio sam se, sve ide lepo, bez… »
Edita Aradinović do sada je krila svoj privatan život, ali ovo nije mogla da prećuti!

Edita Aradinović do sada je krila svoj privatan život, ali ovo nije mogla da prećuti!

Vesti online 26.12.2020
Voditeljka Sanja Marinković je u današnjem izdanju njene autorske emisije ugostila, između ostalog, pevačice Editu Aradinović i Milicu Todorović. Sanja je upitala svoje goste šta su shvatili tokom korone, kada su mnogo vremena posvetili… »
Provela sam vreme sa pogrešnim osobama: Milica Todorović iznenadila izjavom, pa otkrila kako će naći muža!

Provela sam vreme sa pogrešnim osobama: Milica Todorović iznenadila izjavom, pa otkrila kako će naći muža!

Mondo 26.12.2020
Pevačica sumirala dešavanja u godini koju ostavljamo za nama. Pevačica sumirala dešavanja u godini koju ostavljamo za nama. Milica Todorović, koju prijatelji navodno spajaju sa Markom Jarićem, gostovala je u emisiji "Magazin in" gde je odgovarala na… »

Vesti dana »