Povezane vesti

Mesi OTKRIO KO su najbolji stručnjaci sa kojima je radio: ‘Imao sam sreće da mi njih dvojica budu treneri’

Mesi OTKRIO KO su najbolji stručnjaci sa kojima je radio: ‘Imao sam sreće da mi njih dvojica budu treneri’

Hot sport 26.12.2020
Argentinac je ponosan na saradanju sa čuvenim trenerima! Lionel je u Barseloni i reprezentaciji sarađivao sa velikim fudbalskim imenima, ali dva stručnjaka izdvaja kao posebna. -Pep je poseban. Čini da stvari vidite na drugačiji način, kaže vam… »
Odluka je poznata: Portugalac je najbolje pojačanje u istoriji Premijer lige!

Odluka je poznata: Portugalac je najbolje pojačanje u istoriji Premijer lige!

Hot sport 26.12.2020
Napadač Juventusa je iza sebe na listi ostavio brojne legende! Po izboru ‘Skaj Sporta’, Kristijano Ronaldo je proglašen za najbolje pojačanje u istoriji Premijer lige Engleske. Legendarni fudbaler je u Mančester Junajted stigao 2003. godine iz… »
Mesi: Gvardiola je poseban, imao sam sreće da mi on i Enrike budu treneri

Mesi: Gvardiola je poseban, imao sam sreće da mi on i Enrike budu treneri

Mozzart sport 26.12.2020
"Pep čini da stvari vidite na drugačiji način" Kako se bliži prelazni rok, samim tim se podgreva priča o prelasku Lea Mesija u redove Mančester Sitija. Umnogome tome doprinosi i Argentinac, a novom izjavom raspalio je maštu navijačima Građana… »
Iza sebe ostavio velika imena: Kristijano Ronaldo najbolje pojačanje u istoriji Premijer lige

Iza sebe ostavio velika imena: Kristijano Ronaldo najbolje pojačanje u istoriji Premijer lige

Večernje novosti 26.12.2020
KRISTIJANO Ronaldo je proglašen za najbolje pojačanje u istoriji Premijer lige u izboru “Skaj sportsa”. Portugalac je 2003. stigao u Mančester junajted iz lisabonskog Sportinga za 17,5 miliona evra i bio je to početak velike karijere. Ronaldo je… »

Vesti dana »