Povezane vesti

"Nisam bila u komi, ali se pola ne sećam" Ispovest najmlađe pacijentkinje iz kovid bolnice u Batajnici: Oko mene ljudi na…

"Nisam bila u komi, ali se pola ne sećam" Ispovest najmlađe pacijentkinje iz kovid bolnice u Batajnici: Oko mene ljudi na…

Blic 27.12.2020
Nisam bila ni svesna da sam životno ugrožena. Sve vreme sam bila budna, nisam bila ni u kakvoj komi, ali pola toga se i ne sećam - ovako svoju borbu sa koronom opisuje najmlađi pacijent kovid bolnice u Batajnici Nataša Kostić (23). Nataša je bila… »
Ispovest najmlađe kovid pacijentkinje u Batajnici: Ovako je počela moja borba za život

Ispovest najmlađe kovid pacijentkinje u Batajnici: Ovako je počela moja borba za život

Večernje novosti 27.12.2020
NATAŠA Kostić (23), devojka koja je bila prvi najmlađi pacijent novootvorene kovid bolnice u Batajnici, otkrila je kako su tekli njeni dani borbe sa opasnim virusom. Bila je zdrava i prava, a onda početkom decembra sasvim neočekivano našla se u… »
3 Simptoma su bila znak da nešto nije u redu: Nataša (23) je bila najmlađi pacijent u Batajnici - "Tek sada se plašim"

3 Simptoma su bila znak da nešto nije u redu: Nataša (23) je bila najmlađi pacijent u Batajnici - "Tek sada se plašim"

Mondo 27.12.2020
Pacijentkinja koju su iz Velike Plane transportovali u novootvorenu bolnicu u Batajnici opisala je svoju borbu sa koronom. Pacijentkinja koju su iz Velike Plane transportovali u novootvorenu bolnicu u Batajnici opisala je svoju borbu sa koronom. Nataša… »

Vesti dana »