Povezane vesti

Maljković: Kakav šišmiš, koronu su napravili pokvareni ljudi

Maljković: Kakav šišmiš, koronu su napravili pokvareni ljudi

Nova 27.12.2020
Čuveni košarkaški trener i aktuelni predsednik Olimpijskog komiteta Srbije Božidar Maljković izneo je svoju teoriju povodom nastanka pandemije koronavirusa. “Ubeđen sam da je virus stvoren potajno, da su ga napravili trojica ili četvorica… »
Božidar Maljković: ‘Ubeđen sam da su korona virus napravili trojica ili četvrorica pokvarenih ljudi’

Božidar Maljković: ‘Ubeđen sam da su korona virus napravili trojica ili četvrorica pokvarenih ljudi’

Hot sport 27.12.2020
Predsednik Olimpijskog komiteta Srbije Božidar Maljković pričao je o sportu u Srbiji, ali i aktuelnoj situaciji sa korona virusom. Pandemija koronavirusa odložila je Olimpijske igre za sledeću godinu, a Maljković ima zanimljivo stanovište po ovom… »
Intervju Predsednik OKS Božidar Maljković: Koronu su napravili pokvareni i zli ljudi

Intervju Predsednik OKS Božidar Maljković: Koronu su napravili pokvareni i zli ljudi

Večernje novosti 27.12.2020
KORONU su nam servirali neki pokvareni ljudi. Sve je ovo jedna velika igranka i sport u Srbiji i svetu je velika žrtva svega što nam se dogodilo u 2020. godini. Ovo, u razgovoru za "Novosti", tvrdi legendarni košarkaški trener Božidar Maljković… »

Vesti dana »