Povezane vesti

"Cena je od 15 do 350 evra, bio sam tamo": Janjuš šokirao pričom o tarifama devojaka! Maja odmah prozvala Koraćevu?

"Cena je od 15 do 350 evra, bio sam tamo": Janjuš šokirao pričom o tarifama devojaka! Maja odmah prozvala Koraćevu?

Mondo 27.12.2020
Progovorio o ciframa koje uzimaju za intimne odnose. Progovorio o ciframa koje uzimaju za intimne odnose. Učesnik Zadruge i bivši košarkaš, Marko Janjušević Janjuš u razgovoru sa Majom Marinović dotakao se teme tarifa koje neke devojke uzimaju za… »
"Cena je od 15 do 350 evra": Janjuš progovrio o tarifama, a onda Maja potkačila Anu Korać: "čula sam i ja to"

"Cena je od 15 do 350 evra": Janjuš progovrio o tarifama, a onda Maja potkačila Anu Korać: "čula sam i ja to"

Blic 27.12.2020
Marko Janjušević Janjuš, zadrugar, provodio je vreme sa Majom Marinković. Dotakli su se raznih tema, a jedna od njih je bila i cena intimnih odnosa. - Cena intimnog dela je od 15 evra do 350. Kad se ide ka Pančevu je 15 evra, a u luksuznom bloku je… »
Bio sam tamo, koštaju 350 evra! Janjuš šokirao izjavom o uslugama devojaka, a Maja se odmah ubacila i prozvala Anu Korać…

Bio sam tamo, koštaju 350 evra! Janjuš šokirao izjavom o uslugama devojaka, a Maja se odmah ubacila i prozvala Anu Korać…

Kurir 27.12.2020
Marko Janjušević Janjuš proveo je jutro sa zadrugarima, a naravno da mu je društvo pravila Maja Marinković, koja ga nije ispuštala iz vida dok se šminkala. - Cena vagine je od 15 evra do 350. Kad se ide ka Pančevu je 15 evra, a u A bloku je 350… »

Vesti dana »