Povezane vesti
Sa Bajdenom, London gubi jednog od svojih najvećih pristalica Bregzita
Novi magazin 27.12.2020
Incijatori Bregzita već odavno pominju trgovinsko približavanja izmedju Velike Britanije i SAD kako bi se nadoknadio razlaz sa Evropskom unijom (EU) i za to je Donald Tramp, sa svim svojim prezirom prema multilateralizmu i prema evropskim institucijama… »
AFP: Sa Bajdenom, London gubi najvećeg pristalicu Bregzita
Nova 27.12.2020
Incijatori Bregzita već odavno pominju trgovinsko približavanja između Velike Britanije i SAD kako bi se nadoknadio razlaz sa Evropskom unijom (EU) i za to je Donald Tramp, sa svim svojim prezirom prema multilateralizmu i prema evropskim institucijama… »
AFP: London sa odlaskom Trampa gubi jednog od najvećih pristalica Bregzita
N1 Info 27.12.2020
Incijatori Bregzita već odavno pominju trgovinsko približavanje između Velike Britanije i SAD, kako bi se nadoknadio razlaz sa Evropskom unijom i za to je Donald Tramp, sa svim svojim prezirom prema multilateralizmu i prema evropskim institucijama… »
Vesti dana »

UŽIVO Obeležavanje devet meseci od pada nadstrešnice: U više gradova Srbije komemorativni protesti i performansi, Novosađani u šetnji do Železničke stanice (FOTO, VIDEO)
Danas pre 40 minutajoš 2 povezane

Profesor ustavnog prava: Po sili zakona, Dodik od danas nije predsednik Republike Srpske
Danas pre 1 satjoš 3 povezane

„To nije bila tragedija, to je bio zločin“: Novosađani u kampusu obeležavaju devet meseci od pada nadstrešnice
Danas pre 40 minutajoš 1 povezana