Povezane vesti

Čović posle bruke u Laktašima: Zvezda uvek najavljuje zemljotres, zabrinut sam za budućnost srpske košarke

Čović posle bruke u Laktašima: Zvezda uvek najavljuje zemljotres, zabrinut sam za budućnost srpske košarke

Večernje novosti 28.12.2020
PREDSEDNIK Crvene zvezde Nebojša Čović gostovao je u jutarnjem programu Prve televizije. On se osvrnuo na debakl crveno-belih u Laktašima na meču protiv Igokee, ali i rokadu na klupi gde je Dejan Radonjić zamenio Sašu Obradovića. - Zvezda uvek… »
Čovićevo objašnjenje je izgubljena hemija, naveo i igrače koji su uticali na to!

Čovićevo objašnjenje je izgubljena hemija, naveo i igrače koji su uticali na to!

Sportske.net 28.12.2020
Nebojša Čović zna razloge "gubljenja svlačionice". Dolazak Dejana Radonjića u Crvenu zvezdu mts nije prošao najbolje. Ekipa je poražena od Igokee u Laktašima veoma ubedljivo, a Nebojša Čović je govorio o izgubljenoj hemiji u ekipi i nadi da će… »
Čović: Nije kasno da Zvezda napadne Top 8! Hemija poremećena dovođenjem Ročestija, o'Brajanta i Terija, hteli smo…

Čović: Nije kasno da Zvezda napadne Top 8! Hemija poremećena dovođenjem Ročestija, o'Brajanta i Terija, hteli smo…

Mozzart sport 28.12.2020
Predsednik Crvene zvezde kaže da se brzo dogovorio s Dejanom Radonjićem oko obnavljanja saradnje posle tri i po godine. Otišao je Saša Obradović, ali problemi su ostali. Drugi debi Dejana Radonjića na klupi Crvene zvezde prošao je u znaku teškog… »
Čović: Tri igrača poremetila hemiju, hteo sam Gudurića

Čović: Tri igrača poremetila hemiju, hteo sam Gudurića

Nova 28.12.2020
Predsednik KK Crvena zvezda, Nebojša Čović, govorio je o aktuelnostima u klubu, koji je nedavno promenio trenera. Otišao je Saša Obradović, nasledio ga je Dejan Radonjić, ali je prvi meč bio debakl protiv Igokee. Dan kasnije, javnosti se obratio… »
"Poremetili smo hemiju dovođenjem njih trojice": Čović otvoreno o promenama u Zvezdi - "nisu se dobro uklopili"

"Poremetili smo hemiju dovođenjem njih trojice": Čović otvoreno o promenama u Zvezdi - "nisu se dobro uklopili"

Mondo 28.12.2020
"Rezultat je neubičajen za Zvezdu, ali i Klipersi su izgubili sa 51 razlike", rekao je Čović prilikom gostovanja u Jutarnjem programu TV Prva. "Rezultat je neubičajen za Zvezdu, ali i Klipersi su izgubili sa 51 razlike", rekao je Čović prilikom… »

Vesti dana »