Povezane vesti
Bugarski vojni ataše proteran iz Moskve: Odnosi se zatežu
Pravda 28.12.2020
Rusija je potpukovnika Mitka Borisova, pomoćnika vojnog atašea bugarske ambasade u Moskvi, proglasila persona non grata, on mora da napusti zemlju u roku od 72 sata, saopštilo je Ministarstvo spoljnih poslova. Odgovarajuća nota uručena je ambasadoru… »
Rusija proterala bugarskog diplomatu
Vesti online 28.12.2020
Rusija je proterala pomoćnika vojnog etašea pri ambasadi Bugarske u Moskvi Mitka Borisova, saopštilo je rusko Ministarstvo inostranih poslova. – Ambasador Bugarske Atanas Kristin bio je pozvan u MIP Rusije 28. decembra gde mu je uručena nota… »
Rusija protjerala bugarskog diplomatu iz Moskve
Al Jazeera 28.12.2020
Taj potez uslijedio je nakon što su bugarske vlasti protjerale ruskog vojnog atašea nakon što je državni tužilac naveo da je on učestvovao u špijuniranju od 2017. Rusko ministarstvo vanjskih poslova u ponedjeljak je protjeralo bugarskog diplomatu, u… »
Rusija proterala bugarskog diplomatu: Stigao odgovor na poteze Sofije
Večernje novosti 28.12.2020
RUSKO Ministarstvo spoljnih poslova proglasilo je danas jednog bugarskog diplomatu personom non grata, kao odgovor na to što je Sofija proterala jednog ruskog diplomatu. Bugarske vlasti ranije ovog meseca dale su ruskom diplomati 72 sata da napusti… »
Vesti dana »
Studenti pozvali građane na skup ispred Generalštaba u utorak: Bićemo živi zid
Novi magazin pre 38 minutajoš 101 povezana
Aleksić (NPS): Opozicija ne želi da dođe na vlast revolucijom, nego putem poštenih i fer izbora
Beta pre 2 satajoš 29 povezanih
Sarkozi posle 3 nedelje pušten iz zatvora: Na slobodi uz sudski nadzor
Nedeljnik pre 5 satijoš 31 povezana
Filozofski fakultet u Nišu traži od Vlade povlačenje odluke o osnivanju novog fakulteta
Beta pre 2 satajoš 34 povezane





