Povezane vesti
“Bus plus” odlazi u istoriju
Vesti online 28.12.2020
Grad Beograd u utorak raspisuje otvoren tender za izbor partnera za naplatu karata i upravljanje vozilima, za narednih 13 godina. Kako “Večernje novosti” pišu, novom nabavkom tražiće se firma koji će pristati na 7,92 odsto prihoda ostvarenih prodajom… »
“Bus plus” je prošlost, Grad bira novog partnera
Nova 28.12.2020
Posle osam godina "Bus Plus" više neće biti sistem preko koga se naplaćuje prevoz. Grad bira novog partnera za narednih 13 godina. Goran Vesić, zamenik gradonačelnika rekao je da je novim ugovorom, u odnosu na prethodni, predviđen manji procenat naknade… »
Vesti dana »
(Video) Grad veći od 5 cm u prečniku, munje i gromovi bez prestanka! Radarski snimci otkrivaju putanju oluje u Srbiji iz sata u sat: Evo koji delovi su ugroženi i kada tačno
Blic pre 18 minutajoš 70 povezanih
Oglasilo se VJT u Smederevu nakon utapanja četvorogodišnjeg deteta u akva-parku: Pokrenuta istraga, naložena obdukcija
Nova pre 43 minutajoš 20 povezanih
FIFA pokreće istragu protiv Argentinaca zbog tuče posle finala Mundijala
BBC News pre 3 minutajoš 14 povezanih




