Povezane vesti

Koluvija na suđenju priznao: Načelnik policije Mitić me terao da lažno optužim Zvonka Veselinovića i Andreja Vučića

Koluvija na suđenju priznao: Načelnik policije Mitić me terao da lažno optužim Zvonka Veselinovića i Andreja Vučića

Kurir 28.12.2020
Većinski vlasnik poljoprivrednog dobra "Jovanjica" Predrag Koluvija danas je pred Specijalnim sudom u Beogradu negirao sve navode optužnice, koja ga tereti da je bio organizator kriminalne grupe koja je na tom dobru proizvodila marihuanu, radi dalje… »
Predrag Koluvija pred sudom negirao optužbe: Uzgajao sam organski kanabis, ne drogu!

Predrag Koluvija pred sudom negirao optužbe: Uzgajao sam organski kanabis, ne drogu!

Mondo 28.12.2020
Većinski vlasnik poljoprivrednog dobra "Jovanjica" Predrag Koluvija danas je pred Specijalnim sudom u Beogradu negirao sve navode optužnice, koja ga tereti da je bio organizator kriminalne grupe koja je na tom dobru proizvodila marihuanu, radi dalje… »
Slučaj "Jovanjica": Predrag Koluvija izneo odbranu pred Specijalnim sudom

Slučaj "Jovanjica": Predrag Koluvija izneo odbranu pred Specijalnim sudom

Blic 28.12.2020
Predrag Koluvija, većinski vlasnik poljoprivrednog dobra "Jovanjica", optužen da je organizovao kriminalnu grupu koja je neovlašćeno proizvodila i prdavala narkotike, počeo je danas da iznosi odbranu pred Specijalnim sudom u Beogradu, negirajući… »
Koluvija: Uoči hapšenja “Jovanjica” je nadgledana dronovima

Koluvija: Uoči hapšenja “Jovanjica” je nadgledana dronovima

Nova 28.12.2020
Predrag Koluvija, većinski vlasnik poljoprivrednog gazdinstva "Jovanjica" na kome je krajem prošle godine zaplenjeno oko četiri tone marihuane, izneo je danas svoju odbranu u Specijalnom sudu u Beogradu, rekavši da mu je ceo slučaj montiran, kao i da… »
Koluvija: Rekli su mi da zovem Stefanovića dok još mogu

Koluvija: Rekli su mi da zovem Stefanovića dok još mogu

Nova 28.12.2020
U nastavku suđenja Predragu Koluviji, vlasniku poljoprivrednog gazdinstva "Jovanjica" na kome je krajem prošle godine zaplenjeno oko četiri tone opojne droge, prvooptuženi se tokom iznošenja odbrane osvrnuo na trenutak hapšenja, odnosno kada su mu… »
Jovanjica: Koluvijina predstava na suđenju

Jovanjica: Koluvijina predstava na suđenju

Nova 28.12.2020
Suđenje većinskom vlasniku poljoprivrednog gazdinstva "Jovanjica" Predragu Koluviji i ostalim optuženim za nedozvoljenu proizvodnju i uzgajanje kanabisa u veštačkim uslovima, nastavljeno je danas u Specijalnom sudu u Beogradu iznošenjem odbrane… »
Koluvija danas iznosi odbranu: Pred Specijalnim sudom nastavlja se postupak protiv optuženih u slučaju “Jovanjica”

Koluvija danas iznosi odbranu: Pred Specijalnim sudom nastavlja se postupak protiv optuženih u slučaju “Jovanjica”

Večernje novosti 28.12.2020
PRED Specijalnim sudom u Beogradu danas se nastavlja suđenje Predragu Koluviji (38), većinskom vlasniku kompanije "Jovanjica", koji je uhapšen 14. novembra 2019. zbog sumnje da je izvršio krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet… »

Vesti dana »