Povezane vesti

Nisam vam ja Nušićev lik Žestok obračun ministarke Joksimović i Suljinog poslanika u parlamentu uvedite to sebi u…

Nisam vam ja Nušićev lik Žestok obračun ministarke Joksimović i Suljinog poslanika u parlamentu uvedite to sebi u…

Kurir 28.12.2020
Ministarka za evropske integracije Jadranka Joksimović danas je u Skupštini Srbije tokom rasprave o zaključcima povodom predstavljanja izveštaja Evropske komisije polemisala sa više poslanika, a poslaniku Ujedinjene doline-SDA Sandžaka Enisu… »
“Nisam supruga ministra pa da budem gospođa ministarka”

“Nisam supruga ministra pa da budem gospođa ministarka”

Nova 28.12.2020
Ministar za evropske integracije Jadranka Joksimović danas je u Skupštini Srbije, gde je u toku rasprava o zaključcima povodom predstavljanja izveštaja Evropske komisije o Srbiji, polemisala sa više poslanika, a u odgovoru poslaniku Ujedinjene… »
Burno u Skupštini - "nisam ja gospođa ministarka": Jadranka Joksimović oštro odbrusila poslaniku!

Burno u Skupštini - "nisam ja gospođa ministarka": Jadranka Joksimović oštro odbrusila poslaniku!

Mondo 28.12.2020
U Skupštini Srbije je u toku rasprave o zaključcima povodom predstavljanja izveštaja Evropske komisije o Srbiji došlo do nesuglasica među poslanicima. U Skupštini Srbije je u toku rasprave o zaključcima povodom predstavljanja izveštaja Evropske… »

Vesti dana »