Povezane vesti

Bajden: Trampovi izabranici blokiraju tranziciju vlasti

Bajden: Trampovi izabranici blokiraju tranziciju vlasti

Slobodna Evropa 29.12.2020
Agencije ključne za američku bezbednost pretrpele su "ogromnu štetu" od Trampove administracije, rekao je novoizabrani predsednik SAD Džo Biden (Joe Biden), prenosi BBC. On rekao je da njegov tim ne dobija potrebne informacije, uključujući i od… »
Bajden zabrinut: Ne daju nam informacije o ključnim oblastima odbrane - Pentagon i Sekretarijat za odbranu odbija saradnju

Bajden zabrinut: Ne daju nam informacije o ključnim oblastima odbrane - Pentagon i Sekretarijat za odbranu odbija saradnju

Pravda 29.12.2020
Izabrani predsednik SAD Džo Bajden rekao je danas da odlazeća administracija nije u dovoljnoj meri pružala informacije njegovom tranzicionom timu. - U ovom trenutku, jednostavno, ne dobijamo sve potrebne informacije od odlazeće administracije u… »
Bajden optužuje Trampa: Ne dobijamo sve potrebne informacije, opstruira moj tim

Bajden optužuje Trampa: Ne dobijamo sve potrebne informacije, opstruira moj tim

Večernje novosti 29.12.2020
IZABRANI predsednik SAD Džo Bajden rekao je danas da odlazeća administracija nije u dovoljnoj meri pružala informacije njegovom tranzicionom timu. - U ovom trenutku, jednostavno, ne dobijamo sve potrebne informacije od odlazeće administracije u… »
Bajden: Odlazeća administracija ometa moj tranzicioni tim

Bajden: Odlazeća administracija ometa moj tranzicioni tim

Nova 29.12.2020
Džozef Bajden, izabrani predsednik Sjedinjenih Država, izjavio je da odlazeća administracija, kako je ustvrdio, nije u dovoljnoj meri pružala informacije njegovom tranzicionom timu. “U ovom trenutku jednostavno ne dobijamo sve potrebne informacije… »

Vesti dana »