Povezane vesti

Kamala Haris primila vakcinu protiv koronavirusa

Kamala Haris primila vakcinu protiv koronavirusa

Nova 29.12.2020
Buduća američka potpredsednica Kamala Haris je u Vašingtonu primila prvu dozu vakcine protiv koronavirusa proizvođača Moderna, i pozvala Amerikance da se vakcinišu. “Želim sve da podstaknem da se vakcinišu. To je relativno bezbolno. Ide vrlo… »
Buduća potpredsednica SAD Kamala Haris dobila vakcinu protiv koronavirusa

Buduća potpredsednica SAD Kamala Haris dobila vakcinu protiv koronavirusa

Novi magazin 29.12.2020
Buduća američka potpredsednica Kamala Haris (Harris) danas je u Vašingtonu primila prvu dozu vakcine protiv koronavirusa proizvodjača Moderna i pozvala Amerikance da se vakcinišu. "Želim sve da podstaknem da se vakcinišu. To je relativno bezbolno… »
Kamala Haris primila Moderninu vakcinu

Kamala Haris primila Moderninu vakcinu

RTV 29.12.2020
VAŠINGTON - Izabrana potpredsednica SAD Kamala Haris je danas primila prvu dozu Modernine vakcine protiv koronavirusa pred TV kamerama. "To je bilo lako. Hvala vam. Jedva da sam osetila ubod", rekla je Harisova nakon što je primila vakcinu u levo rame… »
"Jedva da sam išta osetila": Kamala Haris primila vakcinu kompanije "Moderna" (video)

"Jedva da sam išta osetila": Kamala Haris primila vakcinu kompanije "Moderna" (video)

Blic 29.12.2020
Kamala Haris, izabrana američka potpredsednica, i njen suprug Daglas Emhov primili su vakcinu protiv korona virusa koju su zajednički proizveli farmaceutska kompanija Moderna i američki Nacionalni institut za zdravlje (NIH). "Jedva da sam išta… »
Ovo je bilo lako: Kamala Haris primila vakcinu protiv korone (foto)

Ovo je bilo lako: Kamala Haris primila vakcinu protiv korone (foto)

Večernje novosti 29.12.2020
IZABRANA potpredsednica SAD Kamala Haris i njen suprug Dag Emof primili su prve doze Modernine vakcine protiv korona virusa. Haris je to učinila pred kamerama kako bi podigla svest kod ljudi i ulila im poverenje, javljaju američki mediji. Oni su… »
Kamala Haris će se vakcinisati: Bajdenov tim najavio uživo prenos

Kamala Haris će se vakcinisati: Bajdenov tim najavio uživo prenos

Večernje novosti 29.12.2020
IKZABRANA potpredsednica SAD Kamala Haris i njen suprug Daglas Emhof će primiti vakcinu protiv korona virusa u Vašingtonu u utorak, rekao je Bajdenov tranzicioni tim za SiEnEn. Trenutak kada Haris prima vakcinu biće prenošen direktno na pojedinim… »

Vesti dana »