Povezane vesti

Koluvija: Interesne grupe stoje iza slučaja „Jovanjica”

Koluvija: Interesne grupe stoje iza slučaja „Jovanjica”

Politika 29.12.2020
Prvooptuženi rekao da mu je nuđeno da sarađuje sa policijom, ali da je odbio, kao i da postoji pokušaj da se ovim sudskim postupkom ugrozi bezbednost Srbije. Predrag Koluvija, optužen da je sa još devetoricom okrivljenih na poljoprivrednom dobru… »
Koluvija tvrdi da je policijsku značku dobio od sindikata

Koluvija tvrdi da je policijsku značku dobio od sindikata

Nova 29.12.2020
U nastavku suđenja Predragu Koluviji, većinskom vlasnika "Jovanjice", danas je krenulo ispitivanje prvooptuženog, a on je, između ostalog, istakao da je u trenutku hapšenja kod sebe imao značku Internacionalne policijske asocijacije (IPA). Nakon… »
Koluvija tvrdi da je policija proizvodila kanabis u Jovanjici

Koluvija tvrdi da je policija proizvodila kanabis u Jovanjici

Danas 29.12.2020
Iskazom prvooptuženog nastavljno suđenja za proizvodnju i puštanje u promet 1,6 tona marihuane Predrag Koluvija, kojem se sudi zbog sumnje da je bio na čelu kriminalne organizacije koja je prozvodila i pustila u promet 1,6 tona kanabisa, iznoseći… »
Terali ga da prizna da je sarađivao sa vučićevim bratom i veselinovićem Koluvija pred Specijalnim sudom: Nisam hteo da…

Terali ga da prizna da je sarađivao sa vučićevim bratom i veselinovićem Koluvija pred Specijalnim sudom: Nisam hteo da…

Večernje novosti 28.12.2020
OSPORAVAM da sam neovlašćeno proizvodio drogu, da sam organizovao kriminalnu grupu, da sam izdavao naređenja, instalirao opremu, da sam držao drogu. Osporavam sve iz optužnice, osim mojih ličnih podataka. Ova optužnica je montirana. Razne interesne… »

Vesti dana »