Povezane vesti

Albanski šef diplomatije podneo ostavku: Poglavlje službe Genta Cakaja je završeno!

Albanski šef diplomatije podneo ostavku: Poglavlje službe Genta Cakaja je završeno!

Mondo 29.12.2020
Ministar spoljnih poslova Albanije Gent Cakaj podneo je danas ostavku. Ministar spoljnih poslova Albanije Gent Cakaj podneo je danas ostavku Albanski šef diplomatije Gent Cakaj je ovu vest saopštio na svom Tviter nalogu i tom prilikom se zahvalio svima… »
Ministar spoljnih poslova Albanije podneo ostavku

Ministar spoljnih poslova Albanije podneo ostavku

Nova 29.12.2020
Ministar spoljnih poslova Albanije Gent Cakaj saopštio je danas da je podneo ostavku, prenosi Radio Slobodna Evropa. “S obzirom da je Albanija na pragu izborne kampanje, ja ne želim da se angažujem kao kandidat za poslanika i smatram da je poglavlje… »
"To je bilo to, prijatelji moji": Šok u Albaniji, šef diplomatije podneo ostavku

"To je bilo to, prijatelji moji": Šok u Albaniji, šef diplomatije podneo ostavku

Blic 29.12.2020
Vršilac dužnostu ministra spoljnih poslova Albanije Gent Čakaj podneo je ostavku. Čakaj je tu vest objavio na svom Tviter nalogu, ne navodeći razloge ostavke. - Predao sam danas ostavku premijeru Rami kao vršilac dužnosti ministra za Evropu i… »

Vesti dana »