Povezane vesti

Kino Kolom otvoreno o svemu: Zvezda je pokazala veliko interesovanje, lepo je biti tamo gde te žele

Kino Kolom otvoreno o svemu: Zvezda je pokazala veliko interesovanje, lepo je biti tamo gde te žele

Večernje novosti 29.12.2020
ŠPANSKI košarkaš Kino Kolom stigao je u Crvenu zvezdu kako bi pokušao da popravio organizatorske sposobnosti ekipe. Ovaj 32-godišnjak je govorio za "Lasprovincias.es" o Valensiji, ali kako je prihvaćen u novom klubu. Važnu ulogu u njegovom dolasku… »
Intervju Kina Koloma: Reprezentacija mi pomogla da nađem klub, Zvezda bila strpljiva

Intervju Kina Koloma: Reprezentacija mi pomogla da nađem klub, Zvezda bila strpljiva

Mozzart sport 29.12.2020
“Kada sam video njihovo interesovanje koje imaju da me sačekaju i da ne traže drugog igrača, to je bio ključ da znam da je to mesto gde želim da budem”. Kino Kolom je došao je u Crvenu zvezdu kako bi pojačao organizatorske sposobnosti… »
Selektor Španije mu pomogao da stigne u Zvezdu, presudio je veoma bitan detalj!

Selektor Španije mu pomogao da stigne u Zvezdu, presudio je veoma bitan detalj!

Sportske.net 29.12.2020
Španski košarkaš Kino Kolom stigao je kao pojačanje Crvene zvezde dok je trener ekipe bio Saša Obradović. Sada se u intervjuu za Lasprovincias 32-godišnji plejmejker osvrnuo na to kako se snašao u Beogradu. "Prihvatili su me jako lepo, srećan sam… »

Vesti dana »