Povezane vesti

Anastasija Ražnatović: „MOLIM se za Petrinju”

Anastasija Ražnatović: „MOLIM se za Petrinju”

Svet & Skandal 29.12.2020
Snažan zemljotres pogodio je danas Hrvatsku nešto posle 12 sati, a koji se osetio i u Srbiji. Mnoge javne ličnosti su reagovale objavama na društvenim mrežama. Jedna od njih je i Anastasija Ražnatović. – Kad nisam pala sa stolice, mislila sam da… »
Šokirani izgledom: Keba se slikao u sauni, a svi komentarišu njegove istetovirane obrve i govore da nije isti čovek (foto)

Šokirani izgledom: Keba se slikao u sauni, a svi komentarišu njegove istetovirane obrve i govore da nije isti čovek (foto)

Blic 29.12.2020
Pevač Dragan Kojić Keba objavio je selfi iz saune i izazvao lavinu komentara na društvenim mrežama. Naime, Keba je pozirao u bade mantilu, a jasno su se videle istetovirane obrve. - Prvi put sam osetio zemljotres u sauni. Ljuljalo se baš... Uhhh... -… »
Poznati osetili zemljotres! Zabrinuti: Mislila sam da haluciniram, zamalo da padnem sa stolice! (video)

Poznati osetili zemljotres! Zabrinuti: Mislila sam da haluciniram, zamalo da padnem sa stolice! (video)

Kurir 29.12.2020
Hrvatsku je pogodio novi zemljotres, a potresi osetili su se minut kasnije i u Beogradu i okolini. Poznate ličnosti podelile su na mrežama da su osetile zemljotres, a mnogi su mislili da im se "priviđa". U trenutku zemljotresa, folk pevač Dragan… »
Ljuljanje sam osetio u sauni: Dragan Kojić Keba se nakon zemljotresa oglasio iz spa centra! (foto)

Ljuljanje sam osetio u sauni: Dragan Kojić Keba se nakon zemljotresa oglasio iz spa centra! (foto)

Mondo 29.12.2020
Pevač se odmah javio svojim pratiocima! Pevač se odmah javio svojim pratiocima! Nakon zemljotresa koji je u popodnevnim časovima pogodio Beograd, na svom Fejsbuku oglasio se Dragan Kojić Keba. On je podelio fotku na kojoj je oznojen, u bademantilu sa… »

Vesti dana »