Povezane vesti

Kon: Doživeo sam da se kolima zaleću na mene - naglo zakočili i trubili

Kon: Doživeo sam da se kolima zaleću na mene - naglo zakočili i trubili

Radio 021 29.12.2020
Epidemiolog Predrag Kon rekao je da se danas neko automobilom zaleteo na njega, potom naglo zakočio trubeći. "Danas sam na ulici doživeo naglo zaletanje automobilom na mene, a zatim kočenje i trubljenje svom snagom", izjavio je epidemiolog na… »
Automobilom se zaleteli na kona: Doktor otkrio kakav uzas je doživeo danas na ulici!

Automobilom se zaleteli na kona: Doktor otkrio kakav uzas je doživeo danas na ulici!

Kurir 29.12.2020
Predrag Kon je danas govoreći na sednici kriznog štaba rekao da je "zabrana dočeka iznuđena mera zbog ove situacije. On je rekao da je veliki broj onih koji smatraju da nije trebalo ništa raditi, već pustiti da sve bude kao i ranije. - Danas sam… »
Dr Kon: "Doživeo sam danas da se zaleću u mene kolima, trube mi i koče preda mnom"

Dr Kon: "Doživeo sam danas da se zaleću u mene kolima, trube mi i koče preda mnom"

Blic 29.12.2020
"Ja sam danas doživeo naglo zaletanje automobila, trubljenje i kočenje preda mnom. Ima onih koji su protiv mera, očigledno. Ali ja sebe mogu da pogledam mirno u ogledalo. I to isto mislim za Krizni štab - kazao je epidemiolog Predrag Kon. Ministar… »
Kon: Doživeo sam da se automobil naglo zaleteo na mene

Kon: Doživeo sam da se automobil naglo zaleteo na mene

Sputnik 29.12.2020
Epidemiolog i član Kriznog štaba Predrag Kon izjavio je da se danas tokom vožnje jedna osoba zaletela na njega i naglo zakočila, a potom trubila. On je to saopštio na konferenciji za novinare Kriznog štaba na kojoj su predstavljene mere zabrane… »
Dr Kon: Automobil se zaleteo na mene, Lončar: Vandalizam

Dr Kon: Automobil se zaleteo na mene, Lončar: Vandalizam

Nova 29.12.2020
"Ja sam danas doživeo naglo zaletanje automobila, kočenje i trubljenje svom snagom na ulici", rekao je danas na konferenciji za novinare Kriznog štaba dr Predrag Kon. Kon je govorio o incidentu obrazlažući odluku o zabrani organizovanog dočeka Nove… »
Zaleteli se automobilom na kona! Doktor otkrio šta mu se desilo danas na ulici, Lončar traži hitnu reakciju

Zaleteli se automobilom na kona! Doktor otkrio šta mu se desilo danas na ulici, Lončar traži hitnu reakciju

Mondo 29.12.2020
Predrag Kon je danas govoreći na sednici kriznog štaba rekao da je "zabrana dočeka iznuđena mera zbog ove situacije", ali i otkrio šta je doživeo u saobraćaju. Predrag Kon je danas govoreći na sednici kriznog štaba rekao da je "zabrana dočeka… »
Automobil se zaleteo na Predraga Kona!

Automobil se zaleteo na Predraga Kona!

Alo 29.12.2020
Na današnjoj konferenciji za novinare, član Kriznog štaba, Predrag Kon izneo je, osim detalja vezanih za virus korona, jednu neprijatnu situaciju koja mu se danas desila. Predrag Kon je odgovarajući na pitanja novinara, naveo kako pojedinim ljudima… »
Zaleteo se autom na doktora Kona! Epidemiolog žrtva vandalskog ponašanja, ministar odmah reagovao

Zaleteo se autom na doktora Kona! Epidemiolog žrtva vandalskog ponašanja, ministar odmah reagovao

Večernje novosti 29.12.2020
TOKOM današnje konferencije Kriznog štaba ministar zdravlja Zlatibor Lončar oštro je reagovao nakon nove provokacije na račun epidemiologa Predraga Kona. Naime, danas se nepoznati muškarac zaleteo automobilom na dr Kona, a nakon što je naglo… »

Vesti dana »