Povezane vesti

Izleteo kao furija i besan napustio belu kuću! Janjuš zgrožen Majinim ponašanjem: Nakon žestoke svađe poručio jedno…

Izleteo kao furija i besan napustio belu kuću! Janjuš zgrožen Majinim ponašanjem: Nakon žestoke svađe poručio jedno…

Kurir 29.12.2020
Marko Janjušević Janjuš izleteo je iz Bele kuće, nakon što je Maja Marinković uručila porciju šlaga Aleksandri Nikolić, zbog čega je pobesneo. - Muka mi je više budaletine! Hoće da me zavađa sa ljudima ovde, svakoga mrzi! Videćete tek ko je… »
Haos u zadruzi: Zalepila je šlagom po faci iz sve snage! Skočila da je juri po kući i gađala je šoljom! (video)

Haos u zadruzi: Zalepila je šlagom po faci iz sve snage! Skočila da je juri po kući i gađala je šoljom! (video)

Mondo 29.12.2020
Nije mogla da joj prećuti. Nije mogla da joj prećuti. Učesnici Zadruge igrali su igru u kojoj je trebalo da izaberu najpodliju osobu i da joj zalepe šlag u lice, a tokom igre došlo je do žestoke svađe između Aleksandre Nikolić i Maje Marinković… »
Obratio se bivšoj ženi usred emisije: Maja zalepila šlag Aleksandri u facu, Janjuš izgoreo, pa poručio Eni i Kruni…

Obratio se bivšoj ženi usred emisije: Maja zalepila šlag Aleksandri u facu, Janjuš izgoreo, pa poručio Eni i Kruni…

Kurir 29.12.2020
U toku je igrica "Šlag u facu" koja je danas pomutila konce mnogima, a sledeći zadrugar koji ima priliku da zalepi šlag osobi koju najmanje voli, jeste Maja Marinković. - Ja ću odraditi zadatak kako je pisao u pismu, i neću biti blaga, niti ću… »
Zola napravio performans, pa kaznio bivšu taštu! Častio Mariju Kulić porcijom šlaga, a ona ga pohvalila! Hit (video)

Zola napravio performans, pa kaznio bivšu taštu! Častio Mariju Kulić porcijom šlaga, a ona ga pohvalila! Hit (video)

Kurir 29.12.2020
U toku je igrica "Šlag u facu" koja je danas pomutila konce mnogima, a sledeći zadrugar koji ima priliku da zalepi šlag osobi koju najmanje voli, jeste Lazar Čolić Zola. - Ima par ljudi kojima ja mogu da se svetim, a ovog puta biću nežan, i podići… »

Vesti dana »