Povezane vesti

Ana Ivanović: Deci sam zabranila da gledaju TV

Ana Ivanović: Deci sam zabranila da gledaju TV

Nova 30.12.2020
Bivša teniserka Ana Ivanović retko priča o svom privatnom životu, a sada je u emisiji "Sportlight" otkrila na koji način ona i fudbaler Bastijan Švajnštajger vaspitavaju sinove Leona i Luku. “Ja sam isključiva da deca nemaju ni iPad, ni iPhone… »
Ana i švajni vaspitavaju decu malo drugačije: Nema telefona, nema tableta, nema televizora

Ana i švajni vaspitavaju decu malo drugačije: Nema telefona, nema tableta, nema televizora

Mondo 30.12.2020
Neki bi rekli, staromodno vaspitanje, ali "gedžeti" deci stvarno nisu potrebni. Neki bi rekli, staromodno vaspitanje, ali "gedžeti" deci stvarno nisu potrebni Bivša teniserka, grend slem šampionka i reprezentativka Srbije Ana Ivanović svoj privatni… »
"Deci sam zabranila da gledaju TV i da koriste telefone": Ana Ivanović otkrila kako vaspitava sinove, na jedno ih sve vreme…

"Deci sam zabranila da gledaju TV i da koriste telefone": Ana Ivanović otkrila kako vaspitava sinove, na jedno ih sve vreme…

Blic 30.12.2020
Bivša teniserka Ana Ivanović privatni život drži daleko od očiju javnosti. Ona i njen suprug Bastijan Švajnštajger roditelji su dva dečaka - Leona i Luke, a lepa Ana je sad otkrila kako vaspitava svoju decu i kako se snalazi u uslovima pandemije… »

Vesti dana »